Aeravimas (su smėliavimu)

Aeravimas (su smėliavimu)

Nuo 0,10€
Su specialia technika aeruojame vejas. Kad efektas būtų didesnis, prieš aeruojant vejoje išberiamas 0,5-1,0cm smėlio sluoksnis.

Kaina nuo 0,10 EUR už kvadratinį metrą.
Būklė: Naujas
Vietovė: Vilniaus r., Vilnius
Telefonas:
+370 *** ****
El.paštas:
****************

Panašūs skelbimai

Vejos skarifikavimas

Kokybiškai, su profesionalia technika atliekame vejų skarifikavimo darbus. Po skarifikavimo iššukuota sausa žolė yra sugrėbiama iš išvežama. Priklausomai nuo vejos dydžio darbai geli užtrukti nuo kelių valandų iki dienos. Kaina nuo 0,15 EUR už kvadratinį metrą.

Vejos priežiūra

Vejos tręšimas, purškimas, aeravimas, skarafikavimas, pjovimas, taisymas. www.facebook.com/apzeldinu

Vejos priežiūra

Specialistas agronomas ir komanda greitai ir kokybiškai atliks genėjimo, gyvatvorių ir dekoratyvinių augalų, medžių formavimo, vejos, vaismedžių purškimo ir kitus sodo priežiūros darbus. Atliekame: - medžių genėjimas; - sezoninius vaismedžių genėjimus (Obelų, kriaušių, vyšnių ir kt. kaulavaisiu) - vynmedžių genėjimas ir priežiūra; - vejos tręšimą; - dekoratyvinių augalų karpymas, formavimas, priežiūra - vaiskrūmių genėjimus; - šakų tvarkymas, išvežimas - lapuočių ir spygliuočių gyvatvorių karpymas ir formavimas - augalų purkšimas nuo ligų ir kenkėjų - vejos purškimas nuo ligų ir piktžolių - augalų tręšimas - konsultacijos sodo priežiūros klausimais Daugiau info apie atliekamas paslaugas: https://www.justasgarden.lt/