Sauromatum guttatum/venosum (Rasotoji driežažolė)

Sauromatum guttatum/venosum (Rasotoji driežažolė)

6,00€
Vidutinio dydžio Sauromatum guttatum bulvytės. Pavasarį žydi tiesiai iš bulvės, nepasodintos. Žydėjimo metu skleidžia unikalų, bet ne visiems malonu, kvapą, primenantį galvijų mėšlą sumaišytą su actu. Po žydėjimo sodinamos į lovelius arba lauke į gruntą, visą vasarą džiugins įspūdingais lapais. Rudeniop bulvės iškasamos ir paliekamos šiltai bei sausai žiemoti.

1 vnt. kaina - 6 eur.
Perkant 3 vnt. ir daugiau - 5 eur.
Perkant 5 vnt. ir daugiau - 4 eur.
Būklė: Naujas
Vietovė: Vilnius
Telefonas:
+370 *** ****
El.paštas:
****************

Panašūs skelbimai

Sauromatum guttatum/venosum (Rasotoji driežažolė)

Mažytės Sauromatum guttatum bulvytės. Tokio dydžio dar nežydi, bet su laiku žydi tiesiai iš bulvės, nepasodintos. Žydėjimo metu skleidžia unikalų, bet ne visiems malonu, kvapą, primenantį galvijų mėšlą sumaišytą su actu. Po žydėjimo sodinamos į lovelius arba lauke į gruntą, visą vasarą džiugins įspūdingais lapais. Rudeniop bulvės iškasamos ir paliekamos šiltai bei sausai žiemoti. 1 vnt. kaina - 2 eur. Perkant 3 vnt. ir daugiau - 1.50 eur. Perkant 5 vnt. ir daugiau - 1 eur.

Sauromatum guttatum/venosum (Rasotoji driežažolė)

Didelės Sauromatum guttatum bulvės. Pavasarį žydi tiesiai iš bulvės, nepasodintos. Žydėjimo metu skleidžia unikalų, bet ne visiems malonu, kvapą, primenantį galvijų mėšlą sumaišytą su actu. Po žydėjimo sodinamos į lovelius arba lauke į gruntą, visą vasarą džiugins įspūdingais lapais. Rudeniop bulvės iškasamos ir paliekamos šiltai bei sausai žiemoti. 1 vnt. kaina - 12 eur. Perkant 3 vnt. ir daugiau - 10 eur. Perkant 5 vnt. ir daugiau - 8 eur.

Liatris (lot. Liatris spicata)

Liatris daugiametis augalas, dauginasi gumbais. Žiemoja lauke.

Narcizai
GJ
gerlik

Miniatiūriniai narcizai. Narcizai vazone, svogūniniai augalai, kvapnūs, gaivūs. Vazonėlyje daug daigelių. Žydi gausiai ir ilgai.