Sauromatum guttatum/venosum (Rasotoji driežažolė)

Sauromatum guttatum/venosum (Rasotoji driežažolė)

12,00€
Didelės Sauromatum guttatum bulvės. Pavasarį žydi tiesiai iš bulvės, nepasodintos. Žydėjimo metu skleidžia unikalų, bet ne visiems malonu, kvapą, primenantį galvijų mėšlą sumaišytą su actu. Po žydėjimo sodinamos į lovelius arba lauke į gruntą, visą vasarą džiugins įspūdingais lapais. Rudeniop bulvės iškasamos ir paliekamos šiltai bei sausai žiemoti.

1 vnt. kaina - 12 eur.
Perkant 3 vnt. ir daugiau - 10 eur.
Perkant 5 vnt. ir daugiau - 8 eur.
Būklė: Naujas
Vietovė: Vilnius
Telefonas:
+370 *** ****
El.paštas:
****************

Panašūs skelbimai

Sauromatum guttatum/venosum (Rasotoji driežažolė)

Vidutinio dydžio Sauromatum guttatum bulvytės. Pavasarį žydi tiesiai iš bulvės, nepasodintos. Žydėjimo metu skleidžia unikalų, bet ne visiems malonu, kvapą, primenantį galvijų mėšlą sumaišytą su actu. Po žydėjimo sodinamos į lovelius arba lauke į gruntą, visą vasarą džiugins įspūdingais lapais. Rudeniop bulvės iškasamos ir paliekamos šiltai bei sausai žiemoti. 1 vnt. kaina - 6 eur. Perkant 3 vnt. ir daugiau - 5 eur. Perkant 5 vnt. ir daugiau - 4 eur.

Sauromatum guttatum/venosum (Rasotoji driežažolė)

Mažytės Sauromatum guttatum bulvytės. Tokio dydžio dar nežydi, bet su laiku žydi tiesiai iš bulvės, nepasodintos. Žydėjimo metu skleidžia unikalų, bet ne visiems malonu, kvapą, primenantį galvijų mėšlą sumaišytą su actu. Po žydėjimo sodinamos į lovelius arba lauke į gruntą, visą vasarą džiugins įspūdingais lapais. Rudeniop bulvės iškasamos ir paliekamos šiltai bei sausai žiemoti. 1 vnt. kaina - 2 eur. Perkant 3 vnt. ir daugiau - 1.50 eur. Perkant 5 vnt. ir daugiau - 1 eur.

Hymenocallis festalis 'Ismene' (Ismenė/Lelijūnas)

Pavasarį sodinama, žydi kvapniais baltais žiedais, primenančius vorus (nuotrauka su žiedais - iš interneto). Egzotinis akcentas jūsų sodui, loviams. Rudeniop svogūnai iškasami ir laikomi per žiemą sausai bei šiltai. 1 vnt. kaina - 2 eur. Perkant daugiau nei 3 vnt. - 1.50 eur.

Hymenocallis festalis 'Sulphur Queen' (Ismenė/Lelijūnas)

Pavasarį sodinama, žydi kvapniais gelsvais žiedais (nuotrauka su žiedais - iš interneto). Egzotinis akcentas jūsų sodui, loviams. Rudeniop svogūnai iškasami ir laikomi per žiemą sausai bei šiltai. 1 vnt. kaina - 4 eur. Perkant daugiau nei 3 vnt. - 3 eur.