Verta žinoti

Kaip tai veikia?

Floramore.lt – tai sodo ir augalų mylėtojus vienijanti erdvė, Tai vieta, kur galima pirkti ir parduoti lauko ir kambarinius augalus, naujus ir naudotus sodo reikmenis, įrangą, techniką, dekoro elementus, su sodo aplinkos, gerbūvio įregimu susijusias paslaugas. Susikurti paskyrą labai paprasta ir nieko nekainuoja. Prisijunkite - pirkite ir parduokite!

Pirkite!

Floramore.lt platformoje augalus, prekes, paslaugas parduoda daug įvairių pardavėjų – tiek fiziniai tiek juridiniai asmenys. Norėdami įsigyti daiktą ar paslaugą, susisiekite su tą daiktą ar paslaugą siūlančiu pardavėju jo nurodytais kontaktais ir susitarkite dėl konkrečių sandorio detalių.

Pirkti galima registruotiems nariams arba be registracijos. Užsiregistravus tai padaryti patogiau: galėsite žymėtis Jums patikusius daiktus, sekti Jums patinkančių pardavėjų asortimento papildymus. Jeigu registruotis nenorite, rašykite pardavėjui el. laišką, skambinkite arba rašykite SMS žinutę ir susitarkite dėl pirkimo.
Jums tinkamus daiktus ar reikiamas paslaugas rasite naudodamiesi patogia Floramore.lt paieškos ir filtravimo sistema. Jeigu trūksta informacijos apie parduodamą daiktą ar paslaugą, užduokite papildomus klausimus pardavėjui.

Parduokite!

Parduoti gali tik registruoti nariai. Užsiregistravęs narys turi galimybę susikurti ir užpildyti savo virtualią parduotuvę parduodamais daiktais ar paslaugomis pagal nustatytas aprašymo taisykles – taip visi daiktai ir paslaugos atsiduria vienoje didelėje Floramore.lt pardavimų erdvėje. Naudodamiesi patogia daiktų filtravimo sistema pirkėjai ras ieškomus daiktus ar paslaugas.

Kaip parduoti?

  1. Parduoti galite lauko ar vidaus augalus, naujus ar naudotus sodo daiktus, įrangą, techniką ar savo teikiamas paslaugas.
  2. Pasirinkę kategoriją įkelkite prekes ar paslaugas, kurias norite parduoti į savo katalogą – nurodykite jų būklę, įkelkite kokybiškas būtent tos prekės nuotraukas, aprašykite jas ir nustatykite kainas. Nuotrauka ir kaina yra privalomos skelbimo talpinimo sąlygos. Kiekvienai siūlomai prekei ar paslaugai sukurkite atskirą skelbimą (pvz., braškių daigai, pomidorų daigai, agurkų daigai – trys atskiri skelbimai). Tokiu būdu ir vartotojams bus lengviau rasti jį dominančias prekes ir pardavėjas turės didesnį lankytojų pasiekiamumą.
  3. Sulaukite daikto pirkėjo ir susitarkite su juo dėl pardavimo. 
  4. Išsiųskite prekę pirkėjui tik gavę apmokėjimą už ją arba susitarkite susitikti gyvai.

Kodėl verta parduoti savo prekes ar paslaugas Floramore.lt platformoje? Floramore.lt platformos idėja yra sutelkti į vieną vietą visus, kurie augina augalus, , kurioje būtų patogu pirkti ir parduoti. Atsidarę savo parduotuvėlę šioje platformoje, iš karto sulauksite lankytojų srauto. Pirkėjų, ieškančių agalų šioje platformoje apsilanko tikrai daugiau negu jūsų individualioje pardavimo vietoje, taigi apie jūsų parduodamus daiktus sužinos daugiau pirkėjų ir tikimybė parduoti bus didesnė.
Jūsų dalyvavimas Floramore.lt platformoje yra nemokamas, t.y. mes nerenkame jokių mokesčių nei registruojantis, nei įkeliant skelbimus, nei sudarius sandorį. 

Bendraukime

Mums brangus kiekvienas Floramore.lt bendruomenės narys! Stengiamės dirbti taip, kad kiekvienas iš Jūsų sugrįžtų čia dar daug kartų. Nes mūsų tikslas vienas – sukurti pardavėjams ir pirkėjams patogią naudoti interneto platformą. Kadangi savo veiklą dar tik pradedame, todėl labai atsiprašome, jeigu pradžioje bus tam tikrų techninių nesklandumų. Būtume labai dėkingi, jeigu apie juos praneštumėte mums el. p. info@floramore.lt. Šiuo adresu lauksime ir bet kokių Jūsų pasiūlymų ar pageidavimų, kaip šią internetinę pardavimų erdvę padaryti Jums dar patogesnę.