Betoniniai (imitacija) vazonai augalams (apšildinti)

Galėčiau pagaminti vazonus pagal norimus išmatavimus, idėjoms ir fantazijoms ribų nėra! Vazonai pagal individualius išmatavimus, idėjoms ir fantazijoms ribų nėra, galime kombinuoti įvairiausias medžiagas! Gaminama iš EPS200 polistirolio (betono imitacija), todėl ilgaamžiai, tvirti, bet gerokai pigesni nei betoniniai. Ypač lengvi, tad be problemų ateityje galėsite keisti išdėstymą, dizainą.

Corten plieno vazonai
L
LIMECO

Pagal individualius klientų užsakymus gaminame corten plieno vazonus. Savo klientams siūlome kvadratinius, stačiakampius, platėjančius, apvalius vazonus, orandžinio atspalvio patina puikiai įsilies į žaliąją aplinką, dėl antikorozinių savybių jie nepažeisti tarnaus virš 50 metų! Be corten plieno vazonų taip pat gaminame vejos bortelius, kepsines, fasadus, kraštovaizdžio elementus ir t.t Daugiau informacijos: www.limeco.eu , info@limeco.eu bei +37063777316

Corten penkiakampis vazonas
CG
Corten

Išskirtinio dizaino, Corten plieno, penkiakampis vazonas. Vazonai gaminami iš 2 mm storio Corten plieno, kuris suteikia vazonui tvirtumo. Nuotraukoje pavaizduoto penkiakampio vazono matmenys: Aukštis - 68cm, Plotis - 45cm (plačiausioje vietoje). Vazonai gaminami pagal išankstinį užsakymą ir Jūsų norus. Susisiekite su mumis: rasa@prolain.lt

Corten vazonai
CG
Corten

Corten plieno vazonai - tai išraiškinga Jūsų lauko erdvių dalis. Puikiai tinka įvairiems augalams sodinti ir nereikalauja papildomos priežiūros. Vazonai gaminami iš 2 mm storio Corten plieno, kuris suteikia vazonui tvirtumo, o užlenkimas viršuje sudaro patrauklią išvaizdą. Nuotraukoje pavaizduotų vazonų matmenys 40x40x38 (cm) Vazonai gaminami pagal išankstinį užsakymą ir Jūsų norus. Susisiekite su mumis: rasa@prolain.lt

Vazonas- vaza-dekoras

Rankų darbo dekoracija iš durpių ir balto cemento. Tinka naudojimui lauke ir viduj. Aukštis 22 cm

Lauko vazonas

Lipinti rankomis vazonai iš durpių ir gamtos medžiagų. Skirti auginti gėles kieme, tesarose ištisus metus. Draugiški augalų šaknims, sugeriantys drėgmę ir ją saugojantys. Įdėtas sietukas, yra drenažo skylė. Išmatavimai: aukštis 39, skersmuo 40 cm.

Lauko vazonas

Rankų darbo lėkštė- vazonas terasos gėlių kompozicijai. Labai tinka sukulentams. Pagaminta iš durpių ir žėručio, sugeria ir laiko drėgmę. Išmatavimai: aukštis 13 cm, skersmuo 35 cm.

Lauko vazonas

Vienetiniai rankų darbo vazonėliai. Draugiški augalams, praleidžia ir kaupia drėgmę, nes pagaminti iš durpių. Tinka terasose, lauko palangėms, balkonams. Išmatavimai: aukštis 13, plotis 18 cm.

Lauko vazonas

Rankų darbo vienetiniai vazonai terasoms, gėlynams, kiemui. Pagaminti iš durpių ir gamtos medžiagų. Draugiški augalams, kvėpuojantys, sugeriantys ir saugojantys drėgmę. Išmatavimai: aukštis 30, plotis 28 cm.

Puslapis 1 2