Rožiniai bijūnai
V
Vida

Senosios veislės bijūnai. Nuo žydinčių krūmų iš tolo dvelkia puikus aromatas. Bijūnų puošnūs ne tik žiedai, bet ir tamsiai žali lapai, krūmo forma. Aukštis iki 85 cm. Parduodami vazonuose, o nuo rugpjūčio mėn. kasami iš grunto.

Ežiuolė

Turime mūsų pačių nuo sėklos išaugintų ežiuolių. Labai daug įvairių spalvų!

Juka

Lauko juka. Žydės po 1-3 metų. Stiprūs, dideli daigai, nes smulkiai neskirstyta, dėl kokybės. Šiuo metu vazonuose. Išpardavimas! Tik 2€. Šiuo metu likutis 70 vnt.

Melėsas (lot. Perovskia)

Daugiametis augalas. Struktūra žolinis krūmas. Daugiau informacijos telefonu: +37067927110

Arunkas
V
Vida

Daugiametis įspūdingas augalas su dideliais baltais žiedynais-šluotelėmis ir plunksniškais lapais. Žydi birželio mėn. Užauga iki 150 cm ir 120 pločio. Kasama iš grunto.

Ramunė
V
Vida

Daugiametis augalas 70 cm aukščio. Žiedlapiai balti, viduriukas geltonas. Kero stiebai statūs ir šakoti. Žydi birželio-rugpjūčio mėn. Mėgsta saulėtą vietą

Japoninė plukė
V
Vida

Daugiamečiai žoliniai augalai dideliais triskilčiais lapais. Plukių kerai užauga iki 100 cm, pražysta rugpjūčio mėnesį rausvais žiedais. Žydi ilgai. Rudenį po žydėjimo ilgai išlieka puošnios.

Vaisgina šliaužiančioji
V
Vida

Daugiametis besidriekiantis žeme augalas. Žydi mėlynai 5-6 mėn., geriau auga pavėsyje. Aukštis 10-15 cm. Turime su rausvai rudais ir margais lapais. Kasama iš grunto.

Baltašaknė
V
Vida

Dekoratyvus lengvai auginamas augalas. Aukštis apie 90 cm. Lapai platūs, pailgi, žiedai balti, nusvirę. Žydi 5-6 mėn. Rudenį lapai pagelsta. Kasama iš grunto.