V

Vida

Kontaktai

+37062505688
lyglaukiai017@gmail.com

Mano skelbimai

Rožiniai bijūnai
V
Vida

Senosios veislės bijūnai. Nuo žydinčių krūmų iš tolo dvelkia puikus aromatas. Bijūnų puošnūs ne tik žiedai, bet ir tamsiai žali lapai, krūmo forma. Aukštis iki 85 cm. Nuo rugpjūčio mėn. kasami iš grunto.

Arunkas
V
Vida

Daugiametis įspūdingas augalas su dideliais baltais žiedynais-šluotelėmis ir plunksniškais lapais. Žydi birželio mėn. Užauga iki 150 cm ir 120 pločio. Kasama iš grunto.

Ramunė
V
Vida

Daugiametis augalas 70 cm aukščio. Žiedlapiai balti, viduriukas geltonas. Kero stiebai statūs ir šakoti. Žydi birželio-rugpjūčio mėn. Mėgsta saulėtą vietą

Japoninė plukė
V
Vida

Daugiamečiai žoliniai augalai dideliais triskilčiais lapais. Plukių kerai užauga iki 100 cm, pražysta rugpjūčio mėnesį rausvais žiedais. Žydi ilgai. Rudenį po žydėjimo ilgai išlieka puošnios.

Vaisgina šliaužiančioji
V
Vida

Daugiametis besidriekiantis žeme augalas. Žydi mėlynai 5-6 mėn., geriau auga pavėsyje. Aukštis 10-15 cm. Turime su rausvai rudais ir margais lapais. Kasama iš grunto.

Baltašaknė
V
Vida

Dekoratyvus lengvai auginamas augalas. Aukštis apie 90 cm. Lapai platūs, pailgi, žiedai balti, nusvirę. Žydi 5-6 mėn. Rudenį lapai pagelsta. Kasama iš grunto.

Sibirinis vilkdalgis
V
Vida

Dekoratyvus daugiametis augalas, aukštis apie 80 cm, su žiedais siekia 100 cm. Žydi birželio mėnesį mėlynai, gausiai. Kasama iš grunto.

Baltažiedė raganė
V
Vida

Žydi gausiai baltais, smulkiais žiedais liepos mėn. Žydi vieną kartą, apie mėn. Aukštis iki 170 cm. Puikiai žiemoja, nereikia ypatingos priežiūros. Kasama iš grunto.

Šilokai
V
Vida

Žydi rausvos spalvos žiedynais. Lapai ir stiebai kieti, žali, mėsingi. Mėgsta saulėtą vietą, atlaiko sausras. Puikiai atrodo visą vegetacijos periodą. Aukštis iki 50 cm. Kasama iš grunto.