V

Vida

Kontaktai

+37062505688
lyglaukiai017@gmail.com

Mano skelbimai

Arunkas
V
Vida

Daugiametis įspūdingas augalas su dideliais baltais žiedynais-šluotelėmis ir plunksniškais lapais. Žydi birželio mėn. Užauga iki 150 cm ir 120 pločio. Kasama iš grunto.

Ramunė
V
Vida

Daugiametis augalas 70 cm aukščio. Žiedlapiai balti, viduriukas geltonas. Kero stiebai statūs ir šakoti. Žydi birželio-rugpjūčio mėn. Mėgsta saulėtą vietą

Japoninė plukė
V
Vida

Daugiamečiai žoliniai augalai dideliais triskilčiais lapais. Plukių kerai užauga iki 100 cm, pražysta rugpjūčio mėnesį rausvais žiedais. Žydi ilgai. Rudenį po žydėjimo ilgai išlieka puošnios.

Vaisgina šliaužiančioji
V
Vida

Daugiametis besidriekiantis žeme augalas. Žydi mėlynai 5-6 mėn., geriau auga pavėsyje. Aukštis 10-15 cm. Turime su rausvai rudais ir margais lapais. Kasama iš grunto.

Baltašaknė
V
Vida

Dekoratyvus lengvai auginamas augalas. Aukštis apie 90 cm. Lapai platūs, pailgi, žiedai balti, nusvirę. Žydi 5-6 mėn. Rudenį lapai pagelsta. Kasama iš grunto.

Sibirinis vilkdalgis
V
Vida

Dekoratyvus daugiametis augalas, aukštis apie 80 cm, su žiedais siekia 100 cm. Žydi birželio mėnesį mėlynai, gausiai. Kasama iš grunto.

Baltažiedė raganė
V
Vida

Žydi gausiai baltais, smulkiais žiedais liepos mėn. Žydi vieną kartą, apie mėn. Aukštis iki 170 cm. Puikiai žiemoja, nereikia ypatingos priežiūros. Kasama iš grunto. Iki

Šilokai
V
Vida

Žydi rausvos spalvos žiedynais. Lapai ir stiebai kieti, žali, mėsingi. Mėgsta saulėtą vietą, atlaiko sausras. Puikiai atrodo visą vegetacijos periodą. Aukštis iki 50 cm. Kasama iš grunto.

Melsvės
V
Vida

Melsvė sudaro ypač dekoratyvų kupstą, geriausiai auga pavėsyje. Žydi liepos mėnesį, žiedai švelniai alyviniai. Esama žaliais, gelsvais ir margais lapais. Kasama iš grunto.