Pūslenis "Panther"

Labai puošnūs, lapai labai tamsūs.

Budlėja "Border Beauty"

Kitaip vadinamas drugelių medžiu.

Šluotelinės hortenzijos

Turime šių veislių: Phantom Little Freso Graffiti Sky's Ball Pilnai žydinčios, vazonuose.

Šluotelinė hortenzija 'PANDRIA'

Šluotelinė hortenzija 'PANDRIA' Kompaktiškas krūmas augantis iki 1m aukščio ir pločio. Dėl savo nedidelio aukščio ir ryškios spalvos ypatingai tinka sodinti alpinariumuose, kaip gyvatvorę, miško soduose, prie vandens telkinių, vazonuose. Tvirti stiebai tinkami skintų ir džiovintų gėlių kompozicijom. Gali būti anksti pražydintas. Ypatingai tamsiai žali lapai. Žydėjimo pradžioje kūgio formos žiedynų spalva žalsva, vėliau pabala, o rudeniop parausta ir net paraudonuoja. Žydi beveik ant kiekvienos šakos. Žiedynas ne pilnai prasiskleidžia, trikampio forma. Labai panašios, skiriasi tik žiedyno forma: 'PANATELLA' 'PANTHEON' 'PANFLORA' 'PANDORA' 'PANZOLA' Prekybos aikštelė dirba VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS Jums patogiomis valandomis iš anksto suderinę laiką telefonu ☎️+37068518588 Piliuonos g.66A, Kaunas (Vaišvydava).

Šluotelinė hortenzija (hydrangea paniculata) 'LIMELIGHT'

Nuostabi nauja veislė išvesta Olandijoje. 1,5- 2 m aukščio krūmas. Spalva: žalsva, vėliau balta. Žiedynai išsiskiria savo dydžiu nuo 25- 30 cm, žydi be perstojo nuo vasaros pradžios iki pirmųjų šalnų. Lapai tamsiai žali su dantytais kraštais, tankūs. Augalas labai ištvermingas ir atsparus žemai temperatūrai žiemą. Prekyboje skirtingų dydžių, nuo 10€ ☎️+37068518588 Piliuonos g.66A, Kaunas (Vaišvydava)

Hortenzija šviesioji (Hydrangea arborescens) 'CANDYBELLE® BUBBLEGUM'

Viena naujausių hortenzijų veislių, išvesta Guido Rouwette, į rinką patekusi tik 2019 metais. Dėl įspūdingos išvaizdos netruko sulaukti ir apdovanojimo. Bronzos medalis, PLANTARIUM 2019. Šis puošnus krūmas yra nedidelio augumo veislė iki 0,8 – 0,9 m aukščio ir pločio laja. Ūgliai tvirti, stori, nelinkę išsvirti. Stambūs žiedynai romantiškai rausvos, primenančios saldžiuosius zefyrus, spalvos. Žydi nuo liepos iki rugsėjo mėnesio. Puikiai atrodys sodinamas kaip apvadas prie fasadų ar tvorų, augalai sukurs vaizdingą reginį pasodinti tiek pavieniui, tiek grupėmis. ☎️+37068518588 💙 Piliuonos g.66A, Kaunas (Vaišvydava)

Šluotelinės hortenzijos MEDELIAI

Prekyboje turime įvairių veislių ir aukščių šluotelinių hortenzijų medelių. Šiuo metu žemiausi siekia apie 0.6m aukštį, aukščiausi apie 1.9m aukštį. Žiedynai nuo citrinos žalios iki sodriai rožinės spalvos, pilnai issiskleidžiantys ir ažūriniai, kūgio formos ir apvalūs... Veislės: 'BOBO', 'LITTLE LIME', 'LIMELIGHT', 'PHANTOM', 'POLAR BEAR', 'SUNDAE FRAISE', 'VANILLE FRAISE', 'FRAISE MELBA', 'PRIME WHITE', 'KYSHU', 'CANDLELIGHT', 'PINKY WINKY'... Kainos NUO 35eur. Prekybos aikštelė Kaune, Piliuonos g. 66A (Vaišvydava). Dirbame VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS Jums patogiomis valandomis iš anksto susitarę laiką telefonu +37068518588. Į kitus miestus siunčiame per autobusų siuntas.

Šluotelinė hortenzija 'POLESTAR'

Tai viena naujausių ir žemiausių hortenzijų veislių rinkoje. Užauga tik iki 40-60 cm aukščio. Žydėti pradeda anksti, jau nuo birželio pradžios. Pradžioje žydėjimo žiedai balti, vėliau įgauna rausvą (lašišos) atspalvį ir sezono pabaigoje rugsėjo mėn.- sodriai rožiniai. Žiedynai debesėlio pavidalo. Augalas kompaktiškas, tinkamas auginti vazonuose. Augalas gali augti saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje. Atspari šalčiui -30"C (USDA 5 atšiaurumo zona). Prekybos aikštelė Kaune, Piliuonos g. 66A (Vaišvydava). Dirbame VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS Jums patogiomis valandomis iš anksto suderinę laiką telefonu +37068518588. Į kitus miestus siunčiame per autobusų siuntas.

Šluotelinė hortenzija ‘LIVING PINKY PROMISE’

Žiedai ryškiai baltos spalvos vidurvasarį, o rudeniop pakinta iki tamsiai rožinės. Žema, iki 95 cm aukščio ir 95 cm pločio, ideali vazonams ir mažoms erdvėms. Šluotelinės hortenzijos mėgsta vidutinio drėgnumo ir drėgnesnį, neutralų ar kiek rūgštesnį, vidutinio derlingumo arba derlingą dirvožemį. Auginama saulėtoje vietoje ir pusiau pavėsyje. Žydi ant naujų metų ūglių, todėl genima anksti pavasarį ir kasmet džiugina gausybe žiedų. Labai atspari šalčiui, nereikia dengti žiemą. -30C https://youtu.be/7L6DexqNPoo Įsigyti ☎️ +37068518588 💙 Prekybos aikštelė Kaune, Piliuonos g.66A (Vaišvydava prie žiedo). Dirbame visomis savaitės dienomis Jums patogiu laiku iš anksto susitarę ☎️. Į kitus miestus siunčiame per autobusų siuntas.