Hymenocallis festalis 'Sulphur Queen' (Ismenė/Lelijūnas)

Pavasarį sodinama, žydi kvapniais gelsvais žiedais (nuotrauka su žiedais - iš interneto). Egzotinis akcentas jūsų sodui, loviams. Rudeniop svogūnai iškasami ir laikomi per žiemą sausai bei šiltai. 1 vnt. kaina - 4 eur. Perkant daugiau nei 3 vnt. - 3 eur.

Hymenocallis festalis 'Ismene' (Ismenė/Lelijūnas)

Pavasarį sodinama, žydi kvapniais baltais žiedais, primenančius vorus (nuotrauka su žiedais - iš interneto). Egzotinis akcentas jūsų sodui, loviams. Rudeniop svogūnai iškasami ir laikomi per žiemą sausai bei šiltai. 1 vnt. kaina - 2 eur. Perkant daugiau nei 3 vnt. - 1.50 eur.

Sauromatum guttatum/venosum (Rasotoji driežažolė)

Didelės Sauromatum guttatum bulvės. Pavasarį žydi tiesiai iš bulvės, nepasodintos. Žydėjimo metu skleidžia unikalų, bet ne visiems malonu, kvapą, primenantį galvijų mėšlą sumaišytą su actu. Po žydėjimo sodinamos į lovelius arba lauke į gruntą, visą vasarą džiugins įspūdingais lapais. Rudeniop bulvės iškasamos ir paliekamos šiltai bei sausai žiemoti. 1 vnt. kaina - 12 eur. Perkant 3 vnt. ir daugiau - 10 eur. Perkant 5 vnt. ir daugiau - 8 eur.

Sauromatum guttatum/venosum (Rasotoji driežažolė)

Mažytės Sauromatum guttatum bulvytės. Tokio dydžio dar nežydi, bet su laiku žydi tiesiai iš bulvės, nepasodintos. Žydėjimo metu skleidžia unikalų, bet ne visiems malonu, kvapą, primenantį galvijų mėšlą sumaišytą su actu. Po žydėjimo sodinamos į lovelius arba lauke į gruntą, visą vasarą džiugins įspūdingais lapais. Rudeniop bulvės iškasamos ir paliekamos šiltai bei sausai žiemoti. 1 vnt. kaina - 2 eur. Perkant 3 vnt. ir daugiau - 1.50 eur. Perkant 5 vnt. ir daugiau - 1 eur.

Sauromatum guttatum/venosum (Rasotoji driežažolė)

Vidutinio dydžio Sauromatum guttatum bulvytės. Pavasarį žydi tiesiai iš bulvės, nepasodintos. Žydėjimo metu skleidžia unikalų, bet ne visiems malonu, kvapą, primenantį galvijų mėšlą sumaišytą su actu. Po žydėjimo sodinamos į lovelius arba lauke į gruntą, visą vasarą džiugins įspūdingais lapais. Rudeniop bulvės iškasamos ir paliekamos šiltai bei sausai žiemoti. 1 vnt. kaina - 6 eur. Perkant 3 vnt. ir daugiau - 5 eur. Perkant 5 vnt. ir daugiau - 4 eur.

krokai
JU
JM

krokai tinkantys auginti zoleje 100vnt 10€

Lelija ROSELILY ANOUSKA
JU
JM

Lelija ROSELILY ANOUSKA 80cm aukscio, ziemojancios Lietuvoje lauke 1vnt kaina 2€

tulpes
JU
JM

Vanilla Ice Cream 10vnt 9€ ANGELIQUE 10 VNT 6€ DOUBLE SURPRISE 10 VNT 9€ Snow Crystal 10vnt 6€

Dekoratyvinis česnakas "Globemaster"

Dekoratyvinis česnakas “Globemaster” (Priimami išankstiniai užsakymai. Siunčiama nuo rugsėjo 30d.) Allium Globemaster – viena iš didžiausiu dekoratyvinio česnako veislių! Tai didžiausias ir ilgiausiai žydintis iš visų dekoratyvinių česnakų (net iki 5savaičių!). Gėlė susideda iš daugiau nei 1500 mažų gėlių ir yra apie 20 cm skersmens! Šio česnako lapai žydėjimo metu pasižymi gražia žalia, blizgia spalva. Globemaster skiriasi nuo daugumos kitų česnakinių, kur žiedas neišsivysto tol, kol neišdžiūva lapai. Česnakas turi labai tvirtą stiebą, todėl yra itin atsparus nepalankioms oro sąlygoms (vėjas, stiprus lietus). Svogūnėlio dydis: 24/+ Sodinimo terminas: IX/XI Žydėjimo terminas: V/VI Aukštis: 90-120 cm Atsparumas šalčiui: Puikiai žiemoja Stanowisko: Saulėta / Puspavėsis Dirvožemis: Auginamas saulėtose vietose, laidžiuose, pakankamai humusinguose dirvožemiuose Priimami išankstiniai užsakymai. Siunčiama nuo rugsėjo 30d.

Puslapis 1 2