Veislinės mėtos

Įvairių rūšių mėtų daigeliai. Vazonėlis 2,5€. Daugiametės. Galima auginti vazonėliuose bei dirvoje. Šiuo metu yra: 🪴Vandeninė 🪴Maroko 🪴Limonadinė 🪴Baziliko 🪴Kentukio 🪴Memelminze 🪴Imbierinė 🪴Turkiška 🪴Veiverinė 🪴Obuolinė Jokka 🪴Variegata 🪴Figų 🪴Angliskų žolelių 🪴Ispaniška 🪴Šokoladinė 🪴Garbanota obuolinė 🪴Braškinė 🪴Citrininė 🪴Žemuoginė 🪴Vyno 🪴Kokteilinė (kambarinė) 🪴Greipfruto

Žieminių svogūnų sodinukai
RR
Rasa

Parduodu žieminių svogūnų daigus 10vnt/1€

Paprikų daigai
RT
Regina

🌶PAPRIKOS: 1 vnt. nuo 1.00 € iki 1.50 € Raudonos: Kalifornija. Oranžinė: Rewia. Violetinės: Oda (ankstyvas). 🌶 ČILI : Poseidonas

Agurkų daigai
RT
Regina

🥒 AGURKAI nuo 1.00 € iki 1.50 € Ankstyvieji, trumpavaisiai, puikiai tinka rauginimui ir konservavimui: Libella H, Radničiok natur, krak F1 .

Pomidorų daigai
RT
Regina

🍅 Ytin anksyvų pomidorų veislė Promyk ir ANKSTYVŲJŲ veislių POMIDORŲ daigai: Raudoni: Marmande, Oxheart, Red Pear (trufelinės formos), Floradade, Matina, Vilma. Geltoni: Goldene Konigin, Perun, Banana legs. Oranžiniai: Orange queen. Oranžiniai geltoni: Taiko. Raudonai rudai žali: Amurski Tigr. Juodujų vyšninių: Black Cherry. 🍅 VIDUTINIO ankstyvumo: Juodi: Juodasis Princas. Raudoni: Costoluto Fiorent,Promyk, Alka, Polfast H. Tinkantys auginimui balkone: raudonųjų vyšninų Vilma.

Smidrų šaknys
TS
Tomas

Parduodamos smidrų šaknys A kategorija, veislės Cumulus ir Prius vnt kaina 1 EUR .Tel 860221024.Galimas siuntimas pastomatu.

Pomidorų ir agurkų daigai
Viktorija

Parduodame kokybiškus daigus.

Daržovių,žolelių,uogų daigai
GN
Gabija

Prekiaujame daržovių, prieskoninių žolelių daigais.

AGURKŲ DAIGAI KAUNE
AD
Agurkų

🥒🥒🥒SVEIKI VISOS IR VISI. 🥒🥒🥒IEŠKAU NORINČIŲ, KAM PAGAL PAGEIDAVIMĄ GALĖČIAU UŽAUGINTI NORIMĄ KIEKĮ NORIMOS VEISLĖS AGURKŲ DAIGŲ. 🥒🥒🥒T.Y. IEŠKAU SMULKIŲJŲ VERSLININKŲ, AUGINANČIŲ AGURKUS (PAČIUS AGURKŲ VAISIUS🥒) PARDAVIMUI, AR MARINAVIMUI, RAUGIMUI SU TIKSLU VISA TAI PARDUOTI). 🥒🥒🥒IEŠKAU ŽMONIŲ, KURIE DĖL VIENOKIŲ AR KITOKIŲ PRIŽASČIŲ NEGALI, NENORI, NETURI LAIKO IR PAN. AUGINTIS SAU DAIGŲ PATYS. TAIGI SIŪLAUSI BŪTI AGURKŲ DAIGŲ AUGINTOJU BEI TIEKĖJU Į PAGEIDAUJAMĄ VIETĄ. SIŪLAU,, KAD JUMS NEREIKĖTŲ BEREIKALINGAI ŠVAISTYTI SAVO LAIKO IR ENERGIJOS SKELBIMŲ PAIEŠKOMS, KELIONĖMS Į TURGŲ IR PAN. 🥒🥒🥒AGURKŲ DAIGUS PARDAVIMUI AUGINU JAU DAUGYBĘ METŲ IR ATSAKINGAI SAKAU, KAD GEBU JUOS UŽAUGINTI PUIKIOS KOKYBĖS. TIKIUOSI, KAD NUOTRAUKOSE TAI BENT KAŽKIEK MATOSI. 🥒🥒🥒KALBU APIE RIMTESNIUS KIEKIUS (PRADEDANT GALIMAI NUO 300 VNT. BAIGIANT TARKIM 1000 VNT. IR DAUGIAU VIENAM PAGEIDAVIMUI, BET NE BŪTINAI VIENOS VEISLĖS. 🥒🥒🥒VEISLES, KURIOS MANO NUOMONE BEI ŽINIOMIS TIKRAI NEPRASTAI AUGA LIETUVIŠKOS GAMTOS SĄLYGOMIS ESU ATSIRINKĘS (MIRABELLE, PASALIMO, RODNIČIOK IR OCTOPUS). TAI TIK MANO NUOMONĖ, TAČIAU PO METŲ METUS TRUNKANČIŲ ĮVAIRIŲ VEISLIŲ BANDYMŲ, MANYČIAU NIEKO GERIAU LIETUVIŠKAM ŠILTNAMIUI AR DARŽUI NE LABAI IR REIKIA. 🥒🥒🥒ĮPRASTAI KASMET PIRMUS DAIGUS UŽAUGINU PASKUTINEI BALANDŽIO - PIRMAI GEGUŽĖS SAVAITEI, O PASKUTINIUS GEGUŽĖS PABAIGAI. 🥒🥒🥒KAUNE IR KAUNO APYLINKĖSE SUTARTĄ KIEKĮ BE ABEJO PRISTATYČIAU SAVO NUOSAVU TRANSPORTU BE KLAUSIMŲ. DĖL TOLIMESNIŲ RAJONŲ REIKĖTŲ MATOMAI PASITARTI ATSKIRAI. 🥒🥒🥒DĖL KAINOS BEI KITŲ DOMINANČIŲ REIKALŲ PRAŠYČIAU RAŠYTI MAN ELEKTRONINIU PAŠTU agurkudaigai@gmail.com ARBA KONTAKTUOTI PER FACEBOOK'O MESSENGERĮ. FACEBOOK'E VADINUOSI: AGURKŲ DAIGAI KAUNE. 🥒🥒🥒ŠTAI TRUMPAS PARUOŠTAS TEKSTUKAS, KURĮ NUOLANKIAI PRAŠYČIAU PAKOPYPEISTINTI, PRIRAŠYTI REIKALINGUS SKAIČIUS BEI PATEIKTI MAN KAIP UŽKLAUSĄ: PAGEIDAUJAMI DAIGŲ KIEKIAI IR VEISLĖS: MIRABELLE VNT. PASALIMO VNT. OCTOPUS VNT. RODNIČIOK VNT. PAGEIDAUJAMA PRISTATYMO DATA: 2022 m. mėn. diena PAGEIDAUJAMA PRISTATYMO VIETA: _____________________ 🥒🥒🥒BŪČIAU DĖKINGAS JEI PASIDALINTUMĖTE ŠIA ŽINIA SU DRAUGAIS, KAIMYNAIS, GIMINAIČIAIS IR ŠIAIP MIELAIS ŽMONĖMIS🥒🥒🥒.

Puslapis 1 2