Paprikų daigai
RT
Regina

🌶PAPRIKOS: 1 vnt. nuo 1.00 € iki 1.50 € Raudonos: Kalifornija. Oranžinė: Rewia. Violetinės: Oda (ankstyvas). 🌶 ČILI : Poseidonas

Agurkų daigai
RT
Regina

🥒 AGURKAI nuo 1.00 € iki 1.50 € Ankstyvieji, trumpavaisiai, puikiai tinka rauginimui ir konservavimui: Libella H, Radničiok natur, krak F1 .

Pomidorų daigai
RT
Regina

🍅 Ytin anksyvų pomidorų veislė Promyk ir ANKSTYVŲJŲ veislių POMIDORŲ daigai: Raudoni: Marmande, Oxheart, Red Pear (trufelinės formos), Floradade, Matina, Vilma. Geltoni: Goldene Konigin, Perun, Banana legs. Oranžiniai: Orange queen. Oranžiniai geltoni: Taiko. Raudonai rudai žali: Amurski Tigr. Juodujų vyšninių: Black Cherry. 🍅 VIDUTINIO ankstyvumo: Juodi: Juodasis Princas. Raudoni: Costoluto Fiorent,Promyk, Alka, Polfast H. Tinkantys auginimui balkone: raudonųjų vyšninų Vilma.

Smidrų šaknys
TS
Tomas

Parduodamos smidrų šaknys A kategorija, veislės Cumulus ir Prius vnt kaina 1 EUR .Tel 860221024.Galimas siuntimas pastomatu.

Pomidorų ir agurkų daigai
Viktorija

Parduodame kokybiškus daigus.

Daržovių,žolelių,uogų daigai
GN
Gabija

Prekiaujame daržovių, prieskoninių žolelių daigais.

AGURKŲ DAIGAI KAUNE
AD
Agurkų

🥒🥒🥒SVEIKI VISOS IR VISI. 🥒🥒🥒IEŠKAU NORINČIŲ, KAM PAGAL PAGEIDAVIMĄ GALĖČIAU UŽAUGINTI NORIMĄ KIEKĮ NORIMOS VEISLĖS AGURKŲ DAIGŲ. 🥒🥒🥒T.Y. IEŠKAU SMULKIŲJŲ VERSLININKŲ, AUGINANČIŲ AGURKUS (PAČIUS AGURKŲ VAISIUS🥒) PARDAVIMUI, AR MARINAVIMUI, RAUGIMUI SU TIKSLU VISA TAI PARDUOTI). 🥒🥒🥒IEŠKAU ŽMONIŲ, KURIE DĖL VIENOKIŲ AR KITOKIŲ PRIŽASČIŲ NEGALI, NENORI, NETURI LAIKO IR PAN. AUGINTIS SAU DAIGŲ PATYS. TAIGI SIŪLAUSI BŪTI AGURKŲ DAIGŲ AUGINTOJU BEI TIEKĖJU Į PAGEIDAUJAMĄ VIETĄ. SIŪLAU,, KAD JUMS NEREIKĖTŲ BEREIKALINGAI ŠVAISTYTI SAVO LAIKO IR ENERGIJOS SKELBIMŲ PAIEŠKOMS, KELIONĖMS Į TURGŲ IR PAN. 🥒🥒🥒AGURKŲ DAIGUS PARDAVIMUI AUGINU JAU DAUGYBĘ METŲ IR ATSAKINGAI SAKAU, KAD GEBU JUOS UŽAUGINTI PUIKIOS KOKYBĖS. TIKIUOSI, KAD NUOTRAUKOSE TAI BENT KAŽKIEK MATOSI. 🥒🥒🥒KALBU APIE RIMTESNIUS KIEKIUS (PRADEDANT GALIMAI NUO 300 VNT. BAIGIANT TARKIM 1000 VNT. IR DAUGIAU VIENAM PAGEIDAVIMUI, BET NE BŪTINAI VIENOS VEISLĖS. 🥒🥒🥒VEISLES, KURIOS MANO NUOMONE BEI ŽINIOMIS TIKRAI NEPRASTAI AUGA LIETUVIŠKOS GAMTOS SĄLYGOMIS ESU ATSIRINKĘS (MIRABELLE, PASALIMO, RODNIČIOK IR OCTOPUS). TAI TIK MANO NUOMONĖ, TAČIAU PO METŲ METUS TRUNKANČIŲ ĮVAIRIŲ VEISLIŲ BANDYMŲ, MANYČIAU NIEKO GERIAU LIETUVIŠKAM ŠILTNAMIUI AR DARŽUI NE LABAI IR REIKIA. 🥒🥒🥒ĮPRASTAI KASMET PIRMUS DAIGUS UŽAUGINU PASKUTINEI BALANDŽIO - PIRMAI GEGUŽĖS SAVAITEI, O PASKUTINIUS GEGUŽĖS PABAIGAI. 🥒🥒🥒KAUNE IR KAUNO APYLINKĖSE SUTARTĄ KIEKĮ BE ABEJO PRISTATYČIAU SAVO NUOSAVU TRANSPORTU BE KLAUSIMŲ. DĖL TOLIMESNIŲ RAJONŲ REIKĖTŲ MATOMAI PASITARTI ATSKIRAI. 🥒🥒🥒DĖL KAINOS BEI KITŲ DOMINANČIŲ REIKALŲ PRAŠYČIAU RAŠYTI MAN ELEKTRONINIU PAŠTU agurkudaigai@gmail.com ARBA KONTAKTUOTI PER FACEBOOK'O MESSENGERĮ. FACEBOOK'E VADINUOSI: AGURKŲ DAIGAI KAUNE. 🥒🥒🥒ŠTAI TRUMPAS PARUOŠTAS TEKSTUKAS, KURĮ NUOLANKIAI PRAŠYČIAU PAKOPYPEISTINTI, PRIRAŠYTI REIKALINGUS SKAIČIUS BEI PATEIKTI MAN KAIP UŽKLAUSĄ: PAGEIDAUJAMI DAIGŲ KIEKIAI IR VEISLĖS: MIRABELLE VNT. PASALIMO VNT. OCTOPUS VNT. RODNIČIOK VNT. PAGEIDAUJAMA PRISTATYMO DATA: 2022 m. mėn. diena PAGEIDAUJAMA PRISTATYMO VIETA: _____________________ 🥒🥒🥒BŪČIAU DĖKINGAS JEI PASIDALINTUMĖTE ŠIA ŽINIA SU DRAUGAIS, KAIMYNAIS, GIMINAIČIAIS IR ŠIAIP MIELAIS ŽMONĖMIS🥒🥒🥒.

Smidrų daigai
IB
Irma

ASPALIM veislė Kaina 1.0 Eur/vnt . Derlinga, ankstyva, mūsų klimato zonai pritaikyta, sparčiai Europoje populiarėjanti veislė. Sodinama 4-5vnt į metrą. Perkančius didesnį sodinukų kiekį, konsultuojame sodinimo klausimais ir galime pasiūlyti bendradarbiavimą realizuojant užaugintą produkciją. Pristatymo į namus kaina – 3-4 Eur (pagal siuntos svorį). Perkant daugiau nei 100 vnt., kaina ir pristatymo sąlygos derinama individualiai. Mūsų smidrų ūkis įkurtas 2015m. ir nuolat plečiamas. Sodiname tik sertifikuotus smidrų daigus. Per savo patirtį atsirinkome kokybiškiausią sodinamąją medžiagą tiekiančius Olandijos augintojus. Esame registruoti fitosanitariniame registre. Pažymėjimo Nr. 007462-07-AA-IA. (Fitosanitarinis registras yra garantas, kad reguliariai atliekama augalinės produkcijos fitosanitarinė kontrolė). Turime tinkamas sandėliavimo sąlygas, todėl jus pasieks aukščiausios kokybės sodinamoji medžiaga. Dėl užsakymo susisiekite telefonu 867540315.

Daigai
VB
Vilma

Sveiki, pradedame 2021 metų daigų prekybą. Pomidorų daigai 1,20-1,50 euro, paprikų daigai po 1,20 euro, agurkai po 2 eurus. Asortimentas kataloge šioje nuorodoje https://www.facebook.com/106492187567658/posts/315627733320768/ Daigus rasite Panevėžio Žemdirbių turguje, ieškokite didelės žalios vėliavos su užrašu „Profi daigai Miežiškiai“ pirmas daržovių takas nuo Senukų įėjimo. Prekiaujame ir iš namų iš namų visų pomidorų daigų kaina 1,20 euro. Namų adresas Panevėžio Raj. Miežiškių mstl. Plento g 7. Namuose laukiame nuo 15 iki 20 val. Tel. 868555879 GPS navigacijos nuoroda https://maps.app.goo.gl/AZ3SUE9mhVnrsmpb9 Daigų nesiunčiame , dėl užsakymų susisiekite telefonu.

Puslapis 1 2