Karutis dviejų ratų 100L D-22

Dviejų ratų karutis su pneumatiniais ratais ir guoliais. Kėbulas cinkuotas, pagamintas iš tvirtos ir storos skardos. Ratas 3.50x8 Keliamoji galia - 230kg. Dėl savo didelės vežimo galios, labai mėgstamas statybininkų ir kitų sričių darbuotojų, kuriems tenka dažnai vežioti sunkius krovinius. Patvarus, pritaikytas vežioti sunkesniems kroviniams. Tvirtesnis už daugelį kitų - galima vežioti ne tik lengvus lapus ar žolę.

Karutis vieno rato statybinis 100L, dvigubu dugnu, įkrova 200kg, nepraduriama pilnavidurė (poliuretaninė) padanga

Vieno rato karutis su pneumatiniu ratu su guoliu. Kėbulas cinkuotas, pagamintas iš tvirtos ir storos skardos. Specialus ratas su nepraduriama pilnavidure padanga (poliuretaninė padanga). Apie padangos savybes įspėja jos išskirtinė spalva - geltona. Padidintos talpos kėbulas. Dvigubu dugnu - kėbulą laiko papildomas dugnas. Dėl savo didelės vežimo galios, labai mėgstamas statybininkų ir kitų sričių darbuotojų, kuriems tenka dažnai vežioti sunkius krovinius. Patvarus, pritaikytas vežioti sunkesniems kroviniams. Tvirtesnis už daugelį kitų - galima vežioti ne tik lengvus lapus ar žolę.

Sekatorius Flo, 215mm

Universalios žirklės. Žirklinis peilis leidžia pjauti prie pat stiebo. 15 mm skersmens šakų pjovimui. Įrankio ilgis 215 mm.

Agro plėvelė, juoda, plotis 1.60m, storis 50g, rulone 100m

Agro plėvelė yra vandenį praleidžianti, nuo šalnų ar kenkėjų apsauganti plėvelė. Tvirta ir ilgaamžiška.Naudinga visiems pasėliams, kuriems reikalinga apsauga nuo šalčio, vėjo, staigių temperatūros pokyčių, lietaus ir tam tikrų parazitų. Taip pat agroplėvelė gali būti dedama virš stiebo aplink augalus, siekiant išvengti šalčio daromos žalos. Sukuria palankų mikroklimatą stiprių ir sveikų augalų vystymuisi. Juoda agro plėvelė yra žymiai storesnė už baltas agro plėveles.

Kastuvas sniegui su aliumine juosta, plotis 44cm

Sniego kastuvas su aliumine sutvirtinimo juosta. Plotis 44cm Kastuvas pagamintas iš ypatingai atsparaus plastiko. Tvirtas, storas medinis kotas. Koto gale plastmasinė rankena, Y formos. Dėl aliuminio sutvirtinimo juostos kastuvo gale, galima kasti ne tik purų, šviežią sniegą, bet ir pastovėjusį, šiek tiek apledėjusį.

Kastuvas sniegui, su aliumine juosta, su uosiniu kotu, plotis 50cm

Sniego kastuvas su aliumine sutvirtinimo juosta. Kastuvas pagamintas iš atsparaus plastiko. Tvirtas, storas medinis uosinis kotas. Koto gale plastmasinė rankena, Y formos. Dėl aliuminio sutvirtinimo juostos kastuvo gale, galima kasti ne tik purų, šviežią sniegą, bet ir pastovėjusį, šiek tiek apledėjusį.

Laistymo drėkinimo sistema KLASIKA DROP be slėginė, ilgis 6m

Laistymo (drėkinimo) sistema KLASIKA DROP - tai šiuolaikiškas ir pigus drėkinimo būdas. Kapiliarinis / lašelinis laistymo būdas skirtas drėkinimui šiltnamiuose bei atvirose plantacijose. Įsirengę modernią drėkinimo sistemą taupysite vandenį ir darbo sąnaudas, užtikrinsite tolygų augalų drėkinimą. Komplektą sudaro: Kapiliarinio vamzdžio 29 m. ( 4 atšakoms po 6 m. + papildomi 5 m. ) Vožtuvas Srieginis sujungimas - alkūnė Filtras Adapteris Alkūnės 2 vnt. Trišakis 3 vnt. Aklės 4 vnt.

Žirklės gyvatvorei tefloninės Flo

Rankinės gyvatvorių žirklės su gofruotu peiliu. Šio tipo ašmenys neleidžia šakoms peršokti pjovimo metu. Mangano plieno pjūklas užtikrina didelį atsparumą trinčiai. Peilių paviršius, padengtas polietrafluoretileno (PTFE) sluoksniu, padidina darbo komfortą. Žirklės yra aprūpintos anti-šoko „pagalvėlėmis“, kad padidintų pjovimo komfortą.

Sekatorius Flo, 205mm

Universalios žirklės. Žirklinis peilis leidžia pjauti prie pat stiebo. 15 mm skersmens šakų pjovimui. Įrankio ilgis 205 mm.

Puslapis 1 2