Statybų turgus

1 žmonėms patinka
Prekyba statybinėmis, apdailos ir ūkinėmis medžiagomis. Platus asortimentas, patrauklios kainos, medžiagos geriausiomis kainomis, lankstus atsiskaitymas, greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Mes už kokybišką ir tuo pačiu nebrangų produktą. Visada akcentuojame kokybę – tiek patys pirkdami, tiek ir parduodami. Skaičiuojame įvairių medžiagų poreikius, sudarome sąmatas, analogiškų medžiagų palyginimus. Atliekame skaičiavimus nuo plėvelių ar plokščių iki stogo dangos ar latakų ir lietvamzdžių tikslių paskaičiavimų.

Kontaktai

+37065630170
info@statybuturgus.lt

Mano skelbimai

Priemonė nuo kenkėjų Daržo Draugas Nr. 1

00 % Organinė itin efektyvi priemonė nuo: KURMIŲ, KURKLIŲ, KARKVABALIŲ LERVŲ, ŠLIUŽŲ, PELIŲ, ŽIURKIŲ BEI KIRSTUKŲ. VEIKIMO PRINCIPAS Intensyviu duonos kvapu priemonė privilioja kenkėjus jos paragauti, sudėtyje esančios dalys sukelia jiems didelį troškulį, o negavus gausaus vandens kiekio - „draugiškai” išveja iš daržo, tuo pačiu pagerindamas dirvą bei pamaitindamas augalus. NAUDOJIMAS Pabarstyti paviršius, kur aptinkama kenkėjų, po saują paberti į randamas jų landas (neužkasti!). Po 4 - 5 dienų pakartoti. Pasistengti, kad šias dienas barstomuose plotuose būtų kuo sausiau, o aplink kenkėjai nerastų vandens. Pasirodžius naujai vadai - pakartoti ir Jūsų problemos baigsis. Peles - kirstukus pavaišinti į jų landas, daržuose paberti šalia maisto šaltinio ar olos. Tvartuose ar ūkiniuose pastatuose pabarstyti aplink esamus aruodus, saugyklas. NAUDOTI TIK SAUSĄ! SUDĖTIS: Sėlenos, keramikos miltai, kalcis, kalis, melasa, pieno rūgščių bakterijos, grūdai ir jų lukštai. Keturių fermentacijos etapų dėka gaunami 27 mikroelementai.

Karutis dviejų ratų 100L D-22

Dviejų ratų karutis su pneumatiniais ratais ir guoliais. Kėbulas cinkuotas, pagamintas iš tvirtos ir storos skardos. Ratas 3.50x8 Keliamoji galia - 230kg. Dėl savo didelės vežimo galios, labai mėgstamas statybininkų ir kitų sričių darbuotojų, kuriems tenka dažnai vežioti sunkius krovinius. Patvarus, pritaikytas vežioti sunkesniems kroviniams. Tvirtesnis už daugelį kitų - galima vežioti ne tik lengvus lapus ar žolę.

Tinklas nuo paukščių, žalias, plotis 8m, ilgis pakuotėje 14m

Spalva: žalia Plotis: 8m Ilgis pakuotėje: 14m Smulkiai vyti tinklai apsaugoti sodo vaisius ir augalus nuo paukščių. Šis tinklas užtikrins, kad net mažiausi paukščiai negalėtų pasiekti sode auginamų vaisių ir augalų. Tinklas pagamintas iš plastiko, todėl yra lengvas, bet stiprus ir atsparus plyšimui. Tinklą nuo paukščių galima naudoti ir norint išvengti trenkančių lapų ar šakų, pavyzdžiui tvenkinių, dekoratyvinių baseinų uždengimui.

Tinklas nuo kurmių, 50 g/m2, juodas, akutės dydis 19 x 19 mm, plotis 2m

Akutės dydis 19x19mm, svoris 50g/m2. Apsaugai nuo kurmių. Taip pat tinka vejos sutvirtinimui, apsaugo gruntą nuo erozijos, idealus nedideliems šlaitams sutvirtinti. Parduodami rulonai: 2x200m. Matuojama. Tam, kad vejos įrengimas ir apželdinimo darbai džiugintų ilgai ir suformuoti kauburiai negadintų vejos, nepakenktų augalams, svarbu išvengti kurmių savo sklype. Apsauga nuo kurmių gali būti dvejopa. Galima arba kurmius naikinti, arba nuo jų apsisaugoti, kad nepatektų į sklypą ir nesugadintų vejos. Kurmis, rausdamas savo urvą, išstumia perteklinį gruntą vertikaliai į vejos paviršių, taip padarydamas netipišką vulkano formos kauburį. Kurmių padaroma žala vejos įrengimui ir augalams daugeliu atvejų yra atsitiktinė, nes dauguma kurmių nėra vegetarai, o minta įvairiais dirvoje esančiais vabalais. Kauburys, kurį suformuoja kurmių išstumtas gruntas, dažnai būna labai pastebimas vejoje, kurmiarausio viršuje iškelta žolė žūva ir tose vietose atsiranda juodi lopiniai pievoje. Taip pat žinoma, kad kurmiai gali pakenkti namo pamatams ar sienų konstrukcijoms dėl tuštumų, atsiradusių išrausus urvus. Apsauga nuo kurmių, kurią siūlome yra humaniškas būdas išvengti vejos sugadinimo. Apsaugai naudojame specialų tinklą, kuris neleidžia kurmiams raustis bet kur. Pastebėta, kad kurmiai rausia dvejopo tipo tunelius. Magistraliniai kurmių tuneliai gali pasiekti 1,2 m gylį, o kiti kurmių urvai yra arti paviršiaus, tame derlingame žemės sluoksnyje, kuriame kurmiai ieško maisto. Apsaugoti veją nuo kurmių galimą horizontaliai arba vertikaliai. Horizontali apsauga prasideda nuo tranšėjos aplink sklypą iškasimo 1-1,2 m gylyje, tinklas nuo kurmių į tranšėją įstatomas vertikaliai ir tranšėja užkasama. Taip padaroma vertikalus užtvaras kurmiams patekti į sklypą, tačiau, jeigu kurmiai jau yra Jūsų sklype, tokios užtvaros neužteks. Tokiu atveju reikalinga horizontali apsauga nuo kurmių. Tam prieš įrengiant veją maždaug 5-10 cm gylyje paklojamas ir užkasamas lygiai toks pat tinklas. Jeigu jau yra įrengta puošni veja, natūralu, kad įrengiant apsaugą nuo kurmių nesinori darkyti esamos vejos ir paskui vėl ją iš naujo įrengti. Tad galima įrengti vertikalia tinklo apsaugą. Kaina nurodyta už tiesinį metrą.

Tinklas nuo kurmių, 40 g/m2, juodas, akutės dydis 19 x 19 mm, plotis 1m

Akutės dydis 19x19mm, svoris 40g/m2. Apsaugai nuo kurmių. Taip pat tinka vejos sutvirtinimui, apsaugo gruntą nuo erozijos, idealus nedideliems šlaitams sutvirtinti. Parduodami rulonai: 1x200m. Matuojama. Tam, kad vejos įrengimas ir apželdinimo darbai džiugintų ilgai ir suformuoti kauburiai negadintų vejos, nepakenktų augalams, svarbu išvengti kurmių savo sklype. Apsauga nuo kurmių gali būti dvejopa. Galima arba kurmius naikinti, arba nuo jų apsisaugoti, kad nepatektų į sklypą ir nesugadintų vejos. Kurmis, rausdamas savo urvą, išstumia perteklinį gruntą vertikaliai į vejos paviršių, taip padarydamas netipišką vulkano formos kauburį. Kurmių padaroma žala vejos įrengimui ir augalams daugeliu atvejų yra atsitiktinė, nes dauguma kurmių nėra vegetarai, o minta įvairiais dirvoje esančiais vabalais. Kauburys, kurį suformuoja kurmių išstumtas gruntas, dažnai būna labai pastebimas vejoje, kurmiarausio viršuje iškelta žolė žūva ir tose vietose atsiranda juodi lopiniai pievoje. Taip pat žinoma, kad kurmiai gali pakenkti namo pamatams ar sienų konstrukcijoms dėl tuštumų, atsiradusių išrausus urvus. Apsauga nuo kurmių, kurią siūlome yra humaniškas būdas išvengti vejos sugadinimo. Apsaugai naudojame specialų tinklą, kuris neleidžia kurmiams raustis bet kur. Pastebėta, kad kurmiai rausia dvejopo tipo tunelius. Magistraliniai kurmių tuneliai gali pasiekti 1,2 m gylį, o kiti kurmių urvai yra arti paviršiaus, tame derlingame žemės sluoksnyje, kuriame kurmiai ieško maisto. Apsaugoti veją nuo kurmių galimą horizontaliai arba vertikaliai. Horizontali apsauga prasideda nuo tranšėjos aplink sklypą iškasimo 1-1,2 m gylyje, tinklas nuo kurmių į tranšėją įstatomas vertikaliai ir tranšėja užkasama. Taip padaroma vertikalus užtvaras kurmiams patekti į sklypą, tačiau, jeigu kurmiai jau yra Jūsų sklype, tokios užtvaros neužteks. Tokiu atveju reikalinga horizontali apsauga nuo kurmių. Tam prieš įrengiant veją maždaug 5-10 cm gylyje paklojamas ir užkasamas lygiai toks pat tinklas. Jeigu jau yra įrengta puošni veja, natūralu, kad įrengiant apsaugą nuo kurmių nesinori darkyti esamos vejos ir paskui vėl ją iš naujo įrengti. Tad galima įrengti vertikalia tinklo apsaugą. Kaina nurodyta už tiesinį metrą.

Karutis vieno rato statybinis 100L, dvigubu dugnu, įkrova 200kg, nepraduriama pilnavidurė (poliuretaninė) padanga

Vieno rato karutis su pneumatiniu ratu su guoliu. Kėbulas cinkuotas, pagamintas iš tvirtos ir storos skardos. Specialus ratas su nepraduriama pilnavidure padanga (poliuretaninė padanga). Apie padangos savybes įspėja jos išskirtinė spalva - geltona. Padidintos talpos kėbulas. Dvigubu dugnu - kėbulą laiko papildomas dugnas. Dėl savo didelės vežimo galios, labai mėgstamas statybininkų ir kitų sričių darbuotojų, kuriems tenka dažnai vežioti sunkius krovinius. Patvarus, pritaikytas vežioti sunkesniems kroviniams. Tvirtesnis už daugelį kitų - galima vežioti ne tik lengvus lapus ar žolę.

Sekatorius Flo, 215mm

Universalios žirklės. Žirklinis peilis leidžia pjauti prie pat stiebo. 15 mm skersmens šakų pjovimui. Įrankio ilgis 215 mm.

Baseininė plėvelė, polietileno, plotis 6.0m, storis 300μm, mėlyna/juoda (matuojama metrais) rulone 42m

Rulone yra 42m (252m2). Atkerpame reikalingą kiekį Dekoratyviniams lauko baseinams patogu naudoti tam pritaikytą polietileno plėvelę. Viena pusė mėlyna, kad gražiau atspindėtų vandenį, o kita (apatinė) - juoda, kad po plėvele neaugtų augalai. Ši baseininė plėvelė nesutrūkinėja net šaltą žiemą (iki -30oC). Nebijo karščio. Yra elastinga. Tinkamai įrengus ir eksploatuojant, tarnauja ne mažiau kaip 5-6 metus. Pagaminta Lietuvoje.

Agro plėvelė, juoda, plotis 1.60m, storis 50g, rulone 100m

Agro plėvelė yra vandenį praleidžianti, nuo šalnų ar kenkėjų apsauganti plėvelė. Tvirta ir ilgaamžiška.Naudinga visiems pasėliams, kuriems reikalinga apsauga nuo šalčio, vėjo, staigių temperatūros pokyčių, lietaus ir tam tikrų parazitų. Taip pat agroplėvelė gali būti dedama virš stiebo aplink augalus, siekiant išvengti šalčio daromos žalos. Sukuria palankų mikroklimatą stiprių ir sveikų augalų vystymuisi. Juoda agro plėvelė yra žymiai storesnė už baltas agro plėveles.