Ežiuolė

Turime mūsų pačių nuo sėklos išaugintų ežiuolių. Labai daug įvairių spalvų!

Pūslenis "Panther"

Labai puošnūs, lapai labai tamsūs.

Budlėja "Border Beauty"

Kitaip vadinamas drugelių medžiu.

Juka

Lauko juka. Žydės po 1-3 metų. Stiprūs, dideli daigai, nes smulkiai neskirstyta, dėl kokybės. Šiuo metu vazonuose. Išpardavimas! Tik 2€. Šiuo metu likutis 70 vnt.

Šluotelinės hortenzijos

Turime šių veislių: Phantom Little Freso Graffiti Sky's Ball Pilnai žydinčios, vazonuose.

Melėsas (lot. Perovskia)

Daugiametis augalas. Struktūra žolinis krūmas. Daugiau informacijos telefonu: +37067927110

Šluotelinė hortenzija 'PANDRIA'

Šluotelinė hortenzija 'PANDRIA' Kompaktiškas krūmas augantis iki 1m aukščio ir pločio. Dėl savo nedidelio aukščio ir ryškios spalvos ypatingai tinka sodinti alpinariumuose, kaip gyvatvorę, miško soduose, prie vandens telkinių, vazonuose. Tvirti stiebai tinkami skintų ir džiovintų gėlių kompozicijom. Gali būti anksti pražydintas. Ypatingai tamsiai žali lapai. Žydėjimo pradžioje kūgio formos žiedynų spalva žalsva, vėliau pabala, o rudeniop parausta ir net paraudonuoja. Žydi beveik ant kiekvienos šakos. Žiedynas ne pilnai prasiskleidžia, trikampio forma. Labai panašios, skiriasi tik žiedyno forma: 'PANATELLA' 'PANTHEON' 'PANFLORA' 'PANDORA' 'PANZOLA' Prekybos aikštelė dirba VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS Jums patogiomis valandomis iš anksto suderinę laiką telefonu ☎️+37068518588 Piliuonos g.66A, Kaunas (Vaišvydava).

Šluotelinė hortenzija (hydrangea paniculata) 'LIMELIGHT'

Nuostabi nauja veislė išvesta Olandijoje. 1,5- 2 m aukščio krūmas. Spalva: žalsva, vėliau balta. Žiedynai išsiskiria savo dydžiu nuo 25- 30 cm, žydi be perstojo nuo vasaros pradžios iki pirmųjų šalnų. Lapai tamsiai žali su dantytais kraštais, tankūs. Augalas labai ištvermingas ir atsparus žemai temperatūrai žiemą. Prekyboje skirtingų dydžių, nuo 10€ ☎️+37068518588 Piliuonos g.66A, Kaunas (Vaišvydava)

Hortenzija šviesioji (Hydrangea arborescens) 'CANDYBELLE® BUBBLEGUM'

Viena naujausių hortenzijų veislių, išvesta Guido Rouwette, į rinką patekusi tik 2019 metais. Dėl įspūdingos išvaizdos netruko sulaukti ir apdovanojimo. Bronzos medalis, PLANTARIUM 2019. Šis puošnus krūmas yra nedidelio augumo veislė iki 0,8 – 0,9 m aukščio ir pločio laja. Ūgliai tvirti, stori, nelinkę išsvirti. Stambūs žiedynai romantiškai rausvos, primenančios saldžiuosius zefyrus, spalvos. Žydi nuo liepos iki rugsėjo mėnesio. Puikiai atrodys sodinamas kaip apvadas prie fasadų ar tvorų, augalai sukurs vaizdingą reginį pasodinti tiek pavieniui, tiek grupėmis. ☎️+37068518588 💙 Piliuonos g.66A, Kaunas (Vaišvydava)