Medelynas

Rojaus medelyne rasite platų vaismedžių bei vaiskrūmių asortimentą: Vidutinio augumo ir žemaūgės obelys Vasarinės, rudeninės, žieminės kriaušės Žemaūgės ir pusiau žemaūgės/ savidulkės trešnės Įvairių veislių vyšnių sodinukai Savidulkių ir kryžmadulkių persikų sodinukai Šalčiui atsparūs abrikosų sodinukai Įvairių veislių slyvų sodinukai Atlankomis dauginti žalialapiai ir raudonlapiai lazdynų sodinukai Labai kokybiški šilauogių sodinukai Aviečių daigai Agrastų sodinukai Serbentų sodinukai Vynuogių ir aktinidijų sodinukai Ir dar daug kitų augalų rasite mūsų medelyne.. Užsakykite sodinukus mūsų elektroninėje parduotuvėje ir pristatysime juos per 1-3 d.d. Visi sodinukai pakuojami į saugias pakuotes. Taip pat augalai yra sertifikuoti ir su turi augalo pasą (etiketę), augalų priežiūrą vykdo fitosanitarinė augalų tarnyba, todėl visi sodinukai sveiki ir puikia šaknų sistema. Visuomet teikiame Nemokamas konsultacijas augalų sodinimo, priežiūros klausimais. Kviečiame atvykti ir į medelyną esantį Netoli Elektrėnų - Gilučių kaime. Ten gyvai pamatysite sodinukus ir išsirinksite jums patinkantį augalą.

Kontaktai

+37067219472
r.medelynas@gmail.com

Mano skelbimai

Šilauogių sodinukai

Šiuo metu turime didelį pasirinkimą šilauogių sodinukų. Trimečiai ir penkiamečiai sodinukai susodinti į vazonus. Veislės: DUKE, BLUECROP, TORO, CHANDLER, SIERA, GOLTRAUBE, NELSON ir dar daugelis kitų, visi sodinukai labai kokybiški. Jau išgenėti ir patręšti. Visas asortimentas: www.rojausmedelynas.lt

Obelų sodinukai

Prekiaujame vasarinėmis, rudeninėmis bei žieminėmis obelų veislėmis. Sodinukai dvimečiai, vidutinio augumo, gražiu šaknynu. Poskiepis M26. Visas asortimentas www.rojausmedelynas.lt Užsakymus priimame ir padedame parinkti veisles telefonu, 867555220 el. paštu. r.medelynas@gmail.com arba sodinukus galite įsigyte el. parduotuvėje www.rojausmedelynas.lt Sodinukus siunčiame visoje Lietuvoje, yra galimybė atsiskaityti už sodinukus, kurjeriui pristačius prekes. *Sodinukai turi augalo pasus, yra patikrinti VATŽUM.

Savidulkis persikas HARCO

Pati populiariausia nektarinų veislė, atsparus šalčiui todėl labai tinkamas Lietuvos klimatui. *Derėjimas: vaisiai subręsta rugpjūčio viduryje. Labai derlinga veislė. Savidulkė. *Vaisiai: gana dideli, siekia 90-120 gramų, turintys gelsvumo, intensyviai raudonos spalvos, šiek tiek padengti bordo spalvos skaistalais. Minkštimas geltonos spalvos, sultingas, vidutiniškai tvirtas, saldus, gerai atsiskiria nuo kauliuko. *Atsparumas: ši veislė ištverminga, atlaiko šalčius, pavasarines šalnas. Mėgsta šiltą, saulėtą vietą, derlingą dirvožemį ir vidutiniškai drėgną žemę. Parduodame ir iškastus iš grunto ir augintus vazone sodinukus. Esame Rojaus medelynas Elektrėnų sav. sodinukus siunčiame į visus Lietuvos miestus išskyrus Kuršių neriją.