AGURKŲ DAIGAI KAUNE

AGURKŲ DAIGAI KAUNE

0,00€
🥒🥒🥒SVEIKI VISOS IR VISI.
🥒🥒🥒IEŠKAU NORINČIŲ, KAM PAGAL PAGEIDAVIMĄ GALĖČIAU UŽAUGINTI NORIMĄ KIEKĮ NORIMOS VEISLĖS AGURKŲ DAIGŲ.
🥒🥒🥒T.Y. IEŠKAU SMULKIŲJŲ VERSLININKŲ, AUGINANČIŲ AGURKUS (PAČIUS AGURKŲ VAISIUS🥒) PARDAVIMUI, AR MARINAVIMUI, RAUGIMUI SU TIKSLU VISA TAI PARDUOTI).
🥒🥒🥒IEŠKAU ŽMONIŲ, KURIE DĖL VIENOKIŲ AR KITOKIŲ PRIŽASČIŲ NEGALI, NENORI, NETURI LAIKO IR PAN. AUGINTIS SAU DAIGŲ PATYS. TAIGI SIŪLAUSI BŪTI AGURKŲ DAIGŲ AUGINTOJU BEI TIEKĖJU Į PAGEIDAUJAMĄ VIETĄ. SIŪLAU,, KAD JUMS NEREIKĖTŲ BEREIKALINGAI ŠVAISTYTI SAVO LAIKO IR ENERGIJOS SKELBIMŲ PAIEŠKOMS, KELIONĖMS Į TURGŲ IR PAN.
🥒🥒🥒AGURKŲ DAIGUS PARDAVIMUI AUGINU JAU DAUGYBĘ METŲ IR ATSAKINGAI SAKAU, KAD GEBU JUOS UŽAUGINTI PUIKIOS KOKYBĖS. TIKIUOSI, KAD NUOTRAUKOSE TAI BENT KAŽKIEK MATOSI.
🥒🥒🥒KALBU APIE RIMTESNIUS KIEKIUS (PRADEDANT GALIMAI NUO 300 VNT. BAIGIANT TARKIM 1000 VNT. IR DAUGIAU VIENAM PAGEIDAVIMUI, BET NE BŪTINAI VIENOS VEISLĖS.
🥒🥒🥒VEISLES, KURIOS MANO NUOMONE BEI ŽINIOMIS TIKRAI NEPRASTAI AUGA LIETUVIŠKOS GAMTOS SĄLYGOMIS ESU ATSIRINKĘS (MIRABELLE, PASALIMO, RODNIČIOK IR OCTOPUS). TAI TIK MANO NUOMONĖ, TAČIAU PO METŲ METUS TRUNKANČIŲ ĮVAIRIŲ VEISLIŲ BANDYMŲ, MANYČIAU NIEKO GERIAU LIETUVIŠKAM ŠILTNAMIUI AR DARŽUI NE LABAI IR REIKIA.
🥒🥒🥒ĮPRASTAI KASMET PIRMUS DAIGUS UŽAUGINU PASKUTINEI BALANDŽIO - PIRMAI GEGUŽĖS SAVAITEI, O PASKUTINIUS GEGUŽĖS PABAIGAI.
🥒🥒🥒KAUNE IR KAUNO APYLINKĖSE SUTARTĄ KIEKĮ BE ABEJO PRISTATYČIAU SAVO NUOSAVU TRANSPORTU BE KLAUSIMŲ. DĖL TOLIMESNIŲ RAJONŲ REIKĖTŲ MATOMAI PASITARTI ATSKIRAI.
🥒🥒🥒DĖL KAINOS BEI KITŲ DOMINANČIŲ REIKALŲ PRAŠYČIAU RAŠYTI MAN ELEKTRONINIU PAŠTU agurkudaigai@gmail.com ARBA KONTAKTUOTI PER FACEBOOK'O MESSENGERĮ.

FACEBOOK'E VADINUOSI: AGURKŲ DAIGAI KAUNE.

🥒🥒🥒ŠTAI TRUMPAS PARUOŠTAS TEKSTUKAS, KURĮ NUOLANKIAI PRAŠYČIAU PAKOPYPEISTINTI, PRIRAŠYTI REIKALINGUS SKAIČIUS BEI PATEIKTI MAN KAIP UŽKLAUSĄ:

PAGEIDAUJAMI DAIGŲ KIEKIAI IR VEISLĖS:
MIRABELLE VNT.
PASALIMO VNT.
OCTOPUS VNT.
RODNIČIOK VNT.
PAGEIDAUJAMA PRISTATYMO DATA:
2022 m. mėn. diena
PAGEIDAUJAMA PRISTATYMO VIETA:
_____________________

🥒🥒🥒BŪČIAU DĖKINGAS JEI PASIDALINTUMĖTE ŠIA ŽINIA SU DRAUGAIS, KAIMYNAIS, GIMINAIČIAIS IR ŠIAIP MIELAIS ŽMONĖMIS🥒🥒🥒.
Būklė: Naujas
Vietovė: Akmenės r., Alytaus r., Alytus, Anykščių r., Biržų r., Bištonas, Druskininkai, Elektrėnai, Ignalinos r., Jonavos r., Joniškio r., Jurbarko r., Kaišiadorių r., Kalvarija, Kaunas, Kauno r., Kazlų Rūda, Kėdainių r., Kelmės r., Klaipėda, Klaipėdos r., Kretingos r., Kupiškio r., Lazdijų r., Marijampolė, Mažeikių r., Molėtų r., Neringa, Pagėgiai, Pakruojo r., Palanga, Panevėžio r., Panevėžys, Pasvalio r., Plungės r., Prienų r., Radviliškio r., Raseinių r., Rietavas, Rokiškio r., Šakių r., Šalčininkų r., Šiauliai, Šiaulių r., Šilalės r., Šilutės r., Širvintų r., Skuodo r., Švenčionių r., Tauragės r., Telšių r., Trakų r., Ukmergės r., Utenos r., Varėnos r., Vilkaviškio r., Vilniaus r., Vilnius, Visaginas, Zarasų r.
Telefonas:
+370 *** ****
El.paštas:
****************

Panašūs skelbimai

Agurkų daigai

Parduodu agurkų daigus.

Pomidorų, agurkų daigai

Visi daigai vazonėliuose, todėl sodinti bus galima kada panorėjus. Pomidorai. Kainos 0,70 - 0,80ct Aukštaūgiai, auginami šiltnamyje - Corsaro, Tornado, Alicante. Aukštaūgiai, tinkami auginti šiltnamyje ir lauke - Reyana, Elisabeta, Orkado, Lillagro, Spartaco, Horus, Rozalina Rosa (avietiniai), Faworyt (avietiniai). Žemaūgiai, tinkami auginti šiltnamyje ir lauke--Denar, Promyk, Samuraj, Pavlina, Orbit, Moretto. Vazoniniai - Bajaja, Karla Agurkai po 0,90ct, visi savidulkiai Šiltnaminiai - Amour, Lenara, Pasalimo, Pasamonte, Ekol. Tinkami auginti ir šiltnamyje ir lauke - Mirabelle, Dirigent, Mandy, Kybria, Karaoke, Gershwin. Turiu šiek tiek paprikų, baklažanų, geltonų žemuogių daigų. Pakruojo raj., atvežu į Pakruojį, Šiaulius nemokamai surinkus užsakymą Tel. Pasiteiravimui 862291292

Agurkų daigai
RT
Regina

🥒 AGURKAI nuo 1.00 € iki 1.50 € Ankstyvieji, trumpavaisiai, puikiai tinka rauginimui ir konservavimui: Libella H, Radničiok natur, krak F1 .