Aktinidijos patrauklia kaina

Aktinidijos patrauklia kaina

12,00€
Vitaminų šaltinis aktinidijos, kitaip vadinamos mini kivi 🥝
Kas dar nesate ragavę- nenusivilsite! Vaisiai minkšti, saldūs 😋

❤️ Nauda:
Aktinidijose vitamino C yra 10 kartų daugiau nei juoduosiuose serbentuose, 20 kartų daugiau nei citrinose ir net 400 kartų daugiau nei vynuogėse! Šio vitamino poreikiui patenkinti per parą tereikia suvalgyti 2 aktinidijų uogas. Be to, aktinidijose yra ir kitų vitaminų – karotino, B1, B2, P, E, nemažai mineralinių medžiagų, pektinų, cukraus.

Aktinidijos didina bendrą organizmo atsparumą infekcinėms ligoms, tinka širdies ir kraujagyslių ligų profilaktikai, kvėpavimo takų ligoms bei mažakraujystei gydyti. Liaudies medicina aktinidijas siūlė gydant tuberkuliozę, hipovitaminozę bei šiaip darbingumui gerinti.

Svarbiausia norint turėti derlių:
💚 Reikalinga atrama. Augalas vijoklinis, tad puikiai uždengs segmentinę tvorą ar ar pavėsinę, taip pat bet kokią sieną, prie kurios sodinsite ir pritvirtinsite jai "kopeteles" prisitvirtinti lipimui.
💚 Gausiam derliui sodinama bent 3 sodinukai- 1 vyriškas ir 2 moteriški arba savidulkiai, tačiau savidulkių vaisiai šiek tiek mažesni.
💚 Vieta- šilta, bet ne karšta. Saikingai šviesi, bet ne pietų pusėje- kaitra pražūtinga jaunoms aktinidijoms. Tinka rytų ir vakarų pusės, puikiai prisitaiko ir šiaurės pusėje.
💚 Aktinidijų šaknys gerai prigyja, esant neutraliam 5-6,5 pH dirvos rūgštingumui.
Mėgstamas dirvos tipas- neutralus, priemolis, laidus orui ir vandeniui, derlingas, silpno rūgštingumo.
Nepriimtinas dirvos tipas- smėlis, lengvas ir išsausintas, sunkus, molingas, lėtai džiūnantis, nuolat drėgnas, kuriame gruntinis vanduo pernelyg arti.
💚Patartina apmulčiuoti prie šaknų, kad katės nepadarytų žalos, nes aktinidijos jas traukia savo kvapu (svaiginasi panašiai kaip valerijonu).

Derliaus sulauksite po 4-5metų, tad neskubėkite, viskas savu laiku, skanaus!

Sodinukų turime daug, juos įsigyti ☎️+37068518588 arba 📩 asmenine žinute Facebook: augalukrastas.lt
Įsigykite pernykštėmis kainomis, o atsiimkite kada patogu! Pavasarį augalai bus perkainuoti.
Būklė: Naujas
Vietovė: Alytaus r., Alytus, Kaunas, Kauno r., Marijampolė, Vilkaviškio r., Vilniaus r., Vilnius
Telefonas:
+370 *** ****
El.paštas:
****************