Augalų genėjimo ir formavimo paslaugos

Augalų genėjimo ir formavimo paslaugos

Nuo 30,00€
Vaismedžių, vaiskrūmių genėjimas, gyvatvorių formavimas, dekoratyvinių augalų formavimas ir t.t.
www.facebook.com/apzeldinu
Būklė: Naujas
Vietovė: Druskininkai, Kalvarija, Kaunas, Kauno r., Kazlų Rūda, Kėdainių r., Lazdijų r., Marijampolė, Prienų r., Šakių r., Vilkaviškio r.
Telefonas:
+370 *** ****
El.paštas:
****************

Panašūs skelbimai

Gyvatvorių genėjimas (iš viršaus ir abiejų šonų)

Teikiame įvairių gyvatvorių ir krūmų genėjimo ir formavimo paslaugas. Kaina nuo 3,5 EUR už metrą.

Medžių genėjimas, tujų karpymas

VAISMEDŽIŲ GENĖJIMAS Vaismedžiams genėjimas yra būtinas taip pat kaip žmogui kirpykla. Genėjimu siekiame: 1. Pašalinti senas, nederančias, nudžiūvusias ir ligotas šakas. 2. Pagerinti derėjimo zonos apšviestumą, vaisių kokybę, derlingumą, kad vasaros metu, vaisiai gautų daugiau saulės šviesos, būtų geriau subrendę rudenį. 3. Pagerinti medžio vėdinimą tarp šakų. Jeigu to nėra ant vaismedžio pradeda augti kerpės, samanos, susidaro puikios sąlygos vystytis grybinėms ligoms, kenkėjams. Vaismedžių genėjimą atliekamas pagal laikotarpius: 1.Pavasarį arba vėlai žiemą, jeigu nėbėra didelių šalčių, kai medžiai yra ramybės būsenoje arba jau pradėjo vegetuoti, tai geriausia atlikti iki vaismedžių žydėjimo. 2. Vasaros antroje pusėje, šiuo genėjimu siekiama atidengti subrendusius vaisius, kad jie gautų daugiau saulės šviesos, geriau derėtų. 3.Rudens pradžioje genėti galima atlikti dar vieną genėjimą, jeigu jo nespėjome atlikti pavasarį. Genėjimui naudoju tik aukšto lygio (,,Stihl", ,,Felco") pjūklus, pjūklelius ir sekatorius, kurie padaro mažiausią įmanomą žalą augalui. Tujų ir kitų gyvatvorinių augalų formavimas ir genėjimas yra be galo svarbūs. Nuo to priklauso šių augalų tankumas ir gražumas. Todėl norint turėti gražią gyvatvorę ją reiktų kirpti bent 1-2 kartus per sezoną. Atliekame ir tujų pjovimo/žeminimo paslaugas. Paslaugos: - medžių genėjimas; - sezoninius vaismedžių genėjimus (Obelų, kriaušių, vyšnių ir kt. kaulavaisiu) - vynmedžių genėjimas ir priežiūra; - vejos tręšimą; - dekoratyvinių augalų karpymas, formavimas, priežiūra - vaiskrūmių genėjimus; - šakų tvarkymas, išvežimas - lapuočių ir spygliuočių gyvatvorių karpymas ir formavimas - augalų purkšimas nuo ligų ir kenkėjų - vejos purškimas nuo ligų ir piktžolių - augalų tręšimas - konsultacijos sodo priežiūros klausimais Daugiau info apie atliekamas paslaugas: https://www.justasgarden.lt/

Genėjimas

Atliekame genėjimo darbus Vainiko formavimas Medžio atjauninimas Jaunų vaismedžių suformavimas ir priežiūra Dekoratyvinių augalų valymas +37063664250 Taip pat yra galimybė šakų išvežimo.