Išmanieji Vokiečių vazonai OJO

Išmanieji Vokiečių vazonai OJO

29,99€
www.vipzone.lt

Komplektacijoje:
Vazonas + drėkinimo kaištis

Galimos spalvos: Juoda, mėlyna, žalia, rubino rožinė, ryškiai raudona ir žalsvai melsva.

Prekės ženklai LECHUZA ir PLAYMOBIL vienija novatorišką bendradarbiavimą. Žaismingu ir originaliu būdu supažindinantis vaikus su augalų priežiūros pasauliu, OJO yra pirmasis vazonas, pagamintas su PLAYMOBIL dizainu. Šame naujame vazone, derinant abiejų prekių ženklų stipriąsias puses, yra LECHUZA drėkinimo sistema, kuri palaiko pradedančius augti augaliukus ir jau išaugintus. Augalų priežiūra dabar yra vaikų žaidimas!

OJO primena ikonišką PLAYMOBIL figūrėlės galvą, kuris pradžiugins klasikinių žaislų gerbėjus. Augalų auginimas ir priežiūra gali būti įdomi, o šie unikalūs augalų draugai turi savo spalvingas šukuosenas ir leidžia vaikams žaismingai susipažinti su augalų pasauliu. Išmaniosios LECHUZA laistymo sistemos dėka vaikai gali išmokti prižiūrėti savo augalus. Kiekvienas mažas augalų mylėtojas tikrai atras savo tobulą OJO! Vazonėliai gali būti pritaikyti pasirinkus iš 6 skirtingų plaukų spalvų: tiesiog pakeiskite, maišykite ir suderinkite, kad sukurtumėte žaismingus naujus stilius. Puiki dovanos idėja naujos kartos sodininkams!

Dėka laistymo su lazdele sistemos, šviežius augalus galima paprastai ir lengvai įdėti į šį vazoną, įskaitant auginimo vazoną, išvengiant sudėtingo persodinimo! Į vazono dugną įkištas kaištis tolygiai aprūpina šaknis drėgme. Didelės, apvalios sodinuko akys primena būdingą PLAYMOBIL išvaizdą ir rodo, kiek vandens liko rezervuare, todėl vaikai gali išmokti sekti drėgmės lygį savo augaluose. Jei interaktyvios akys yra mėlynos, tai reiškia, kad vandens rezervuaras yra pilnas.

OJO, novatoriškas jūsų augalų draugas PLAYMOBIL. „Viskas viename“ rinkinį sudaro vazonas, specialios interaktyvios akys ir laistymo sistema.
Būklė: Naujas
Vietovė: Visa Lietuva
Telefonas:
+370 *** ****
El.paštas:
****************

Panašūs skelbimai

Vazonas
AV
Audrius

Gaminys iš stiklo plastiko. Atsparus aplinkos poveikiui. Rankų darbo. Puikiai tiks jūsų namams

Išmanieji Vokiečių vazonai BALCONERA COLOR 50

www.vipzone.lt Galimos spalvos: Balta, muskato, koralinė, pastelinė žalia, pistacijų žalia, tamsiai pilka, šviesiai pilka ir smėlinę. LECHUZA balkono lovelis įgyvendina balkono svajones: patogiai padėkite įdėklus su augalasi ant žemės ar stalo. Pritvirtinkite BALCONERA prie turėklų arba sienų ir įdėkite įdėklus į vazonus. Viskas! Komplektacijoje: Vazonas + Substratas + Įdėklas + Indikatorius Galima įsigyti priedus: LECHUZA balkono laikikliai: tinka juodos arba baltos spalvos BALCONERA 50 ir 80, tinka montuoti ant turėklų arba ant sienų, kurių apimtis yra iki 38 cm. LECHUZA prailginimas balkono laikikliams: turėklų priedas, užtikrinantis suderinamumą, neatsižvelgiant į atstumą tarp velenų. Saugiai ir puikiai priglunda prie kiekvieno turėklo. Suderinamas su BALCONERA 50 ir 80. Galimos juodos ir baltos spalvos. Mūsų patarimas: Balkono loveliai tvirtinimo dirželius taip pat galima įsigyti kaip priedą turėklams, kurių apimtis didesnė nei 38 cm.

Išmanieji Vokiečių vazonai BALCONERA COTTAGE 50

www.vipzone.lt Galimi dydžiai: 50 ir 80. Galimos spalvos: grafito juoda, balta, granito, smėlinė, ruda ir šviesiai pilka. Komplektacijoje: Vazonas + įdėklas + indikatorius + substratas Balkono lovelis iš LECHUZA paverčia balkono svajones realybe; patogiai padėkite vazono įdėklus ant žemės ar stalo. Pritvirtinkite BALCONERA vazoną prie turėklų ar sienų ir įdėkite įdėklus į vazoną. Viskas! Siūlome įsigyti ir priedus: Balkono laikikliai LECHUZA: juodi ir balti laikikliai tinkantys BALCONERA 50 ir 80 vazonams, tinka montuoti ant turėklų, kurių apimtis iki 38 cm, arba ant sienų. LECHUZA priedas balkono laikikliams: turėklų priedas, užtikrinantis suderinamumą, neatsižvelgiant į atstumą tarp velenų. Saugiai ir puikiai priglunda prie kiekvieno turėklo. Suderinamas su BALCONERA 50 ir 80. Galimos juodos ir baltos spalvos. Mūsų patarimas: Balkono lovelio tvirtinimo dirželius taip pat galima įsigyti kaip priedą turėklams, kurių apimtis didesnis nei 38 cm. BALCONERA vazonų įdėklas: tvirtos iškėlimo rankenos pritvirtinkite BALCONERA prie turėklų ar sienų lengvas transportavimas net ir aukštiems augaliukams vidinį įdėklą galima lengvai išimti kartu su augalu ir perkelti esant reikalui vandens išleidimo kamštis: nuimamas, kad perteklinis lietaus vanduo galėtų nutekėti, kai naudojamas lauke PATARIMAS: Esant nepalankiam orui, galite greitai perkelti savo augalus į patalpą visiškai nenuimdami BALCONERA, tereikia tik išimti vazono įdėklą su augalais! Galimi priedai: LECHUZA balkono laikikliai lengvas montavimas, tvirta atrama suderinamas su BALCONERA 50 ir 80 tinka montuoti ant apvalių ir kampuotų turėklų, kurių apimtis iki 38 cm minkšti tekstiliniai dirželiai neleidžia subraižyti turėklų gali atlaikyti iki 25 kg tinka montuoti ant sienų Reguliuojamais varžtais galite nustatyti BALCONERA vazoną taip, kad jis būtų lygiai su jūsų turėklu Laikikliai yra nematomi iš priekio Galimi priedai: LECHUZA prailginimas balkono laikikliams turėklų priedas, užtikrinantis suderinamumą nepriklausomai nuo atstumo tarp velenų saugiai ir puikiai tinka kiekvienam turėklui suderinamas su BALCONERA 50 ir 80

Išmanieji Vokiečių vazonai CLASSICO PREMIUM LS 21

www.vipzone.lt Galimos spalvos: Balta/blizgi, espresso metalinė, juoda/blizgi, pilkai ruda/blizgi, sidabrinė, tamsiai raudona. Galimi dydžiai: 21, 28, 35, 43 ir 50 (kaina skiriasi nuo dydžio) Komplektacijoje: Vazonas + įdėklas + substratas + indikatorius CLASSICO LS siūlo daugybę dizaino galimybių penkiais skirtingais dydžiais ir septyniomis elegantiškomis blizgančiomis ir metalinėmis spalvomis beveik visų dydžių patalpoms ir augalams. Dėl praktiško augalo įdėklo su rankena vazono viduje, augalų išdėstymas išsaugomas ištisus metus ir gali būti keičiamas bei perkuriamas vėl ir vėl be didelių pastangų. Unikalūs CLASSICO LS pranašumai: Lengva pakeisti išorinį vazoną Lengva apkarpyti šaknis Mūsų patarimas: retkarčiais nuplaukite augalą vidiniame įdėkle po tekančiu vandeniu, kad pašalintumėte dulkes Mobilus net pasodintas: CLASSICO 43–70 yra mobilus net pasodintas dėl pasirenkamo padėko su ratukais Vazono įdėklas: Suderintos spalvos įleidžiamos rėmo rankenos lengvas transportavimas net ir aukštiems augalams vidinį įdėklą galima lengvai išimti kartu su augalu ir perkelti esant reikalui lengvai keiskite augalus, persodinkite juos, nukirpkite šaknis arba nuplaukite lapus Galimi priedai: padėklas su ratukais

Išmanieji Vokiečių vazonai CILINDRO COLOR

www.vipzone.lt Komplektacijoje: Vazonas + įdėklas + substratas + indikatorius + substratui nuo vandens atskirti grotelės Galimi dydžiai: 23 ir 32 (kaina skiriasi nuo dydžių) 23 - 34.99 € 32 - 44.99 € Galimos spalvos: balta, smėlinė, tamsiai pilka ir saulėlydžio oranžinė. Elegantiškas CILINDRO Color vazonas, pasižyminti rafinuotu dryžuotu dizainu, yra puikus aksesuaras stilingoms aplinkoms. Jo minimalistinis dizainas apima daug smulkių detalių, kurios daro didelį poveikį ir suteikia papildomo dizaino elementą kasdieniame gyvenime. CILINDRO vazono įdėklas tvirtos vidinio įdėklo ištraukiamos rankenos lengvas transportavimas net ir aukštiems augalams vidinį įdėklą galima lengvai išimti kartu su augalu ir perkelti esant reikalui išimamas vandens išleidimo kamštis, kad perteklinis lietaus vanduo galėtų nutekėti, kai vazonas naudojamas lauke

Išmanieji Vokiečių vazonai CUBETO STONE

www.vipzone.lt Komplektacijoje: Vazonas + įdėklas + indikatorius + substratas Galimi dydžiai: 30 ir 40 (kaina priklauso dėl dydžio) 30 - 24.99€ 40 - 34.99€ Galimos spalvos: Akmens pilka, Grafito juoda, kvarco balta ir smėlinė. Plokščia CUBETO dubenėlio forma suteikia vietos kūrybiškam augalų išdėstymui. Dėl klasikinių kontūrų ir natūralaus akmens išvaizdos, šis vazonas yra itin universalus.

Išmanieji Vokiečių vazonai CURSIVO PREMIUM 30

www.vipzone.lt Komplektacijoje: Vazonas + įdėklas + substratas + indikatorius + substratui nuo vandens atskirti grotelės Galimos spalvos: espresso metalinė, antracito metalinė, juoda, pilkai ruda ir tamsiai raudona. CURSIVO siūlo modernios formos vazonus: dėl asimetriško dizaino jie suteikia įdomių perspektyvų iš bet kurio kampo. Ekstravagantiškas vazonas meistriškai apgaubia augalus ir yra kiekvieno kambario architektūrinis akcentas. Kelių skirtingų spalvų vazonų derinys sukuria unikalią ir lanksčią kambario pertvarą. Patikrinta LECHUZA savaiminio drėkinimo sistema su vandens lygio indikatoriumi, vandens rezervuaru ir augaliniu substratu užtikrina optimalų augalų aprūpinimą. Neutralios spalvos augalų įdėklai su ištraukiamomis rankenomis leidžia greitai pakeisti augalą, taip pat gali būti derinami su kitais LECHUZA vazonais. CURSIVO vazonas suderina funkcionalumą su moderniu kambario dizainu ir tinka individualių patalpų koncepcijų projektavimui. CURSIVO vazono vidinis įdėklas: Tvirtos ištraukiamos vazono vidinio įdėklo rankenos. lengvas transportavimas net ir aukštiems augalams. Vidinį įdėklą galima lengvai išimti kartu su augalu ir perkelti esant reikalui. CURSIVO 30 vazono įdėklas taip pat tinka CUBE 30 vazonui.

Išmanieji Vokiečių vazonai HAVALO

www.vipzone.lt Komplektacijoje: Vazonas + įdėklas + indikatorius + substratas + substratui nuo vandens atskirti grotelės Galimi dydžiai: 30, 40 ir 60 (kaina priklauso nuo dydžio) 30 - 249€ 40 - 299€ 60 - 499€ Galimos spalvos: Pilka, mėnulio pilka, šviesiai smėlinė. Naujasis LECHUZA prabangus asortimentas įneša šiuolaikiškos elegancijos į bet kurį kambarį – tiek namuose, tiek darbe. Išskirtiniai HAVALO gaminiai, patalpinti viešose fojė ir muziejuose, inovatyviuose biuruose ar stilinguose privačiuose loftuose, sukurs unikalius dizaino akcentus ir su niekuo nesupainiojamą vizualinį efektą. HAVALO serija yra autentiška, didinga ir ypač pastebima. Vazonai puikiai dera su dabartinėmis interjero dizaino tendencijomis bei siūlo funkcionalią drėkinimo sistemą, atitinkančią net aukščiausius reikalavimus. Forma yra švelni, aiškiai apibrėžtaa ir stilinga, o nesenstantis, rafinuotas dizainas kviečia grožėtis. Meistriškai sukuria atpalaiduojančią atmosferą kasdienėms gyvenamosioms patalpoms. HAVALO yra trijų elegantiškų spalvų su matiniu paviršiumi: šviesi smėlinė, bazalto pilka ir mėnulio pilka. Kiekvienas vazonas iš Luxury kolekcijos padidina gėlių kompozicijų vertę, pateikdamas jas kaip madingus dizaino elementus. LECHUZA ekspertinės žinios apie plastiką nuolat demonstruojamos kuriant kiekvieną gaminį: išskirtinis naujas išorinis paviršius su smulkių griovelių dizainu gaminamas naudojant unikalų liejimo procesą, naudojant specialiai sukurtas medžiagas. Šis modernus gamybos procesas užtikrina, kad visi vazonai būtų visiškai vientiso, tvirto ir į ateitį nukreipto dizaino – tikra prabanga, kuri verta kainos. Nuimami neutralūs įdėklai su ištraukiamomis rankenomis leidžia augalus lengvai pakeisti bet kuriuo metu. Trijų dydžių HAVALO vazonuose dera elegancija ir stilius su lengvu valdymu ir patikimumu dėl originalios LECHUZA drėkinimo sistemos. Į pakuotę įeina „viskas viename“ rinkinys – vazonas, įdėklas, vandens lygio indikatorius ir LECHUZA PON substratas. Išskirtiniai ir elegantiški. Kolekcija visiems, kurie mėgsta prabangą ir gali įvertinti neabejotinai gražaus dizaino žavesį. Papuoškite savo erdvę stilingai – atraskite HAVALO.