Pripučiamas baseinas AURORA

Pripučiamas baseinas AURORA

1299,00€
www.vipzone.lt

URBAN KOLEKCIJA AURORA

„Urban“ kolekcijos baseinai lengvai ir greitai prisipučia patys, todėl nereikės vargti su paprasta pompa. Šis „AURORA“ baseinas vienintelis turi šešių spalvų apšvietimą su kuriuo galėsite sukurti jaukią ir romantišką arba smagią vakarėlio atmosferą. „AURORA“ turi išskirtinį vidaus dizainą, kuris Jus džiugins kiekvieną dieną!

„URBAN“ kolekcijos baseinuose yra įrengta pažangiausia vandens priežiūros sistema ir kruopščiai išdirbtas dizainas. Baseinų pripūtimas ypač lengvas su M-ONE automatiniu pripūtimu, nes baseinas prisipūčia pats.


UVC & OZONE FUNKCIJOS
MUSE / URBAN kolekcijoje vandens priežiūrai palengvinti yra naudojami UVC (ultravioletinė lempa) ir OZONATORIUS. Šios dvi funkcijos viena kitą papildo. UVC bakterijas naikina tik, tame vandenyje, kuris teka per sterilizavimo kamerą, o OZONATORIUS ozonuoja vandenį visame SPA baseine. Ozonas bakterijas naikina greičiau nei UVC, tačiau jo negalima naudoti, kai žmonės maudosi, o įmontuotą UVC galima aktyvuoti bet kada.NESLYSTANTIS DUGNAS IR INTEGRUOTA SĖDYNĖS PAGALVĖLĖS
ŠONINĖ DAIKTŲ KIŠENĖ URBAN
kolekcijoje yra lengvai pasiekiama kišenė, skirta laikyti belaidį nuotolinio valdymo pultą ir kitus daiktus.


M-ONE AUTOMATINIS PRIPŪTIMAS
Jums nereikės jokios pompos, kad pripūsti SPA baseiną, nes šis baseinas prisipūs automatiškai. Jums tik reikia valdymo pulte paspausti mygtuką BUBBLE & UP ir stebėti, kol Jūsų baseinas automatiškai prisipūs. Pasiekus reikiamą slėgį M-ONE sistema automatiškai atsijungs.
Būklė: Naujas
Vietovė: Visa Lietuva
Telefonas:
+370 *** ****
El.paštas:
****************

Panašūs skelbimai

Pripučiamas baseinas Bergen

www.vipzone.lt Galimi pasirinkimai sėdimų vietų: 4, 6 ir 8 Kolekcija „COMFORT“ siūlo lengvą oro burbuliukų masažą, kurie kruopščiai masažuoja kūną ir suteikia žvalumo. Visi modeliai turi naujausią UVC funkciją, kad mėgautumėtės švariame ir saugiame vandenyje. Šiuolaikiškas ir modernus dizainas taps Jūsų kieme dekoracija, kuri ne tik papuoš kiemą, bet ir šimtai oro burbuliukų padės atsipalaiduoti. UVC DEZINFEKAVIMAS UVC dezinfekavimo priemonė gali sunaikinti daugiau nei 60 ligų sukeliančių mikroorganizmų ir patogenų. Mini sterilizavimo kamera su UVC LED įmontuota į valdymo dėžę, todėl kiekvienas vandens lašas „MSpa“ baseine yra filtruojamas be sustojimo. UVC šviesos diodas nepakenks jūsų odai ar akims, nes jis visiškai uždarytas valdymo dėžės viduje. GREITAS PRIPŪTIMAS „COMFORT“ kolekcijos baseinų pripūtimo procesas užtrunka vos 3 minutes.