VARSTOMŲ, STUMDAMŲ VARTŲ BEI VARTELIŲ GAMYBA IR MONTAVIMAS

VARSTOMŲ, STUMDAMŲ VARTŲ BEI VARTELIŲ GAMYBA IR MONTAVIMAS

Nuo 0,00€
Savo klientams galime pasiūlyti aukštos kokybės vartus, kurie ne tik apsaugos nuo gyvūnų ir nepageidaujamų svečių, bet ir suteiks jūsų dizainui papildomų originalių bruožų!

Mūsų asortimente galite rasti varstomų bei stumdomų vartų prie kurių ateityje galėsite parinkti automatiką. Vartams galime naudoti dekoratyvinius elementus, kurie gaminiams suteikia išskirtinę išvaizdą.

Mums yra svarbus kiekvienas klientas, todėl prieš pradedant užsakymo vykdymą, išsiaiškiname kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/MMGLietuva

Tikimės prisidėti kuriant patogią bei saugią Jums ir Jūsų šeimai namų aplinką.
Būklė: Naujas
Vietovė: Elektrėnai, Molėtų r., Trakų r., Vilniaus r., Vilnius
Telefonas:
+370 *** ****
El.paštas:
****************

Panašūs skelbimai

LAIPTŲ KOSTRUKTYVŲ GAMYBA IR MONTAVIMAS

Savo klientams galime pasiūlyti aukštos kokybės laiptų konstruktyvus, kurie suteiks dizainui papildomų originalių bruožų ir gali netgi tapti pagrindine interjero puošmena! Mūsų įmonė pagal užsakymą gamina išorės ir vidaus metalinius laiptus. Projektavimą atlieka patyrę specialistai. Pagrindinis mūsų kriterijus yra žmonių saugumas. Mums yra svarbus kiekvienas klientas, todėl prieš pradedant užsakymo vykdymą, išsiaiškiname kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius. Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/MMGLietuva Tikimės pridėti kuriant patogią bei saugią Jums ir Jūsų šeimai namų aplinką.

TVORŲ GAMYBA IR MONTAVIMAS

Savo klientams galime pasiūlyti aukštos kokybės tvoras, kurios ne tik apsaugos nuo gyvūnų ir nepageidaujamų svečių, bet ir papuoš Jūsų kiemą! Dekoratyvinės metalinės tvoros yra vienos iš saugiausių ir patvariausių tvorų rūšių, kurioms galima pritaikyti daug stilistinių sprendimų. Mūsų gaminamos tvoros pritaikomos tiek šiuolaikiniam, tiek klasikiniam architektūriniam stiliui. Mums yra svarbus kiekvienas klientas, todėl prieš pradedant užsakymo vykdymą, išsiaiškiname kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius. Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/MMGLietuva Tikimės prisidėti kuriant patogią bei saugią Jums ir Jūsų šeimai namų aplinką.

Akmens atraminės sienelės
EN
Edvinas

Darau atramines sieneles iš akmens.1m2 kaina nuo 140.