Žaliojo agrasto krūmas ‘Mičiūrinas’

Žaliojo agrasto krūmas ‘Mičiūrinas’

10,00€
Gerai žinoma, labai vaisinga agrasto atmaina, kuri puikiai tinka mėgėjiškam bei komerciniam auginimui.Jų minkštimas saldžiarūgštis, labai skanus.
Veislė priklauso ankstyvam žydėjimui.
Derėjimas: vidutiniškai ankstyvas (liepos mėn. viduryje).
Vaisiai yra vidutinio dydžio, žalsvai geltonos uogos. Vieno vaisiaus svoris yra apie 5 g, vaisiaus žievelė padengta liaukiniais plaukeliais.
Tinka mechaniniam vaisių surinkimui.
Atsparumas: atspari šalčiui (iki -32oC ), įvairioms ligoms.
Dirvožemis: derlinga, humusinga dirva, šiek tiek rūgšti arba šarminė (pH 5,5–7).
Krūmui būdingas greitas augimas, siekiantis iki 1,2 m aukščio ir apie 0,8-1 m pločio. Ūgliai yra tiesūs, apdovanoti spygliais.

Sodinimas ir priežiūra: šie agrastai geriausiai auga saulėtose vietose, nors auginti galima ir pavėsyje. Geriausias dirvožemis yra derlingas, turtingas humuso.

+37068518588
Piliuonos g.66A, Kaunas. Į kitus miestus siunčiame per autobusų siuntas.
Būklė: Naujas
Vietovė: Visa Lietuva
Telefonas:
+370 *** ****
El.paštas:
****************

Panašūs skelbimai

Raudonojo agrasto krūmas ‘Triumfas’

Viena geriausių agrastų veislių, vidutinė arba stambi uoga, skani, aromatinga ir lengvai auginama. Augalas vidutinio ankstyvumo. Geriausias derlius gali būti pasiektas per pirmuosius 12-15 metų. Uogos yra ryškiai raudonos spalvos, minkštimas yra saldus su trupučiu rūgšties. Vaisiai yra apvalūs, 3,5 cm ilgio ir 3 cm skersmens, jiems būdingas geras išsilaikymas. ✨ Atsparumas: miltligė- labai didelis. Kitom grybinėm ligom- aukštas. Šalčiui- labai didelis; ✨Tinka saulėta vieta ar dalinis pavėsis; ✨Aukštis užaugusio krūmo 1- 1.5m; ✨Galima genėti; ✨Uogos nebyra. Sodinimas ir priežiūra: šie agrastai geriausiai auga saulėtose vietose, nors auginti galima ir pavėsyje. Geriausias dirvožemis yra derlingas, turtingas humuso. +37068518588 Piliuonos g.66A, Kaunas. Į kitus miestus siunčiame per autobusų siuntas.