Karklinių Vytelių Pinta Tvorelė

Karklinių Vytelių Pinta Tvorelė

7,50€
Rankų darbo pinta tvorelė puikiai tinka aptverti gėlynus ar daržą.
Išgelbėja juos nuo naminių gyvūnų letenų.
Prideda tvarkos ir estetikos sodui ar daržui.
Uždengia krūmų ar tųjų apatines šakas be lapų.
Tvorelės lengvai įsmeigiamos į žemę keliuose vietose, todėl jos stabilios.
Galima sulenkti nedideliu spinduliu ir jos laikys formą.

Tvorelės pintos iš nenužievintų karklinių vytelių, puikiai atlaiko oro išdaigas.
Niekuo neapdorotos išliks patrauklios išvaizdos apie 4 metus.
O jai papildomai juos impregnuoti ar padažyti, ypač pagaliukus kurie įsmeigiami į žemę, tai tarnavimo laikas bus iki 10 metų.
Būklė: Naujas
Vietovė: Akmenės r., Alytaus r., Alytus, Anykščių r., Biržų r., Bištonas, Druskininkai, Elektrėnai, Ignalinos r., Jonavos r., Joniškio r., Jurbarko r., Kaišiadorių r., Kalvarija, Kaunas, Kauno r., Kazlų Rūda, Kėdainių r., Kelmės r., Klaipėda, Klaipėdos r., Kretingos r., Kupiškio r., Lazdijų r., Marijampolė, Mažeikių r., Molėtų r., Neringa, Pagėgiai, Pakruojo r., Palanga, Panevėžio r., Panevėžys, Pasvalio r., Plungės r., Prienų r., Radviliškio r., Raseinių r., Rietavas, Rokiškio r., Šakių r., Šalčininkų r., Šiauliai, Šiaulių r., Šilalės r., Šilutės r., Širvintų r., Skuodo r., Švenčionių r., Tauragės r., Telšių r., Trakų r., Ukmergės r., Utenos r., Varėnos r., Vilkaviškio r., Vilniaus r., Vilnius, Visaginas, Zarasų r.
Telefonas:
+370 *** ****
El.paštas:
****************

Panašūs skelbimai

Karklinių Vytelių Pakabinama Tvorelė

Aukštis 30 cm, ilgis 3 metrai. Puikiai tinka aptverti gėlynus ar daržą. Išgelbėja juos nuo naminių gyvūnų letenų. Prideda tvarkos ir estetikos sodui ar daržui. Uždengia krūmų ar tųjų apatines šakas be lapų. Puiki dekoracija vazonams, šuliniams, stulpams ar kiemo statiniams. Tvora/uždanga surišta kas 10 cm (su apvyniojimo 0,4 mm cinkuota viela ir kreipiamąja 0,8 mm cinkuota viela). Kiekviename uždangos gale yra palikta kelių centimetrų ilgio vielos. Dėl to galite sujungti bet kokį tvorų /uždangų skaičių be jokių matomų sujungimo žymių. Kiekviena karklo vytelė yra apsupta vielos atskirai, todėl tvoras/uždangas galima sutrumpinti, ar padalyti į kelias dalis. Tereikia perkirpti vielą norimame ilgyje, ir ištraukus kelias vyteles, ją vėl susukti. Tvoras/uždangas galima tvirtinti su viela, ar plastikiniais užtraukiamais diržėliais . Atsparios bet kokioms oro sąlygoms. Žiema nuimti nereikia. Tarnavimo laikas daugiau nei 10 metų. Po kelių metų gali pakisti spalva (nuo saulės gali išblukti, išdžiūti), ją galima atnaujinti padengiant tvoras uždangas medienai skirtą impregnuojančią priemonę. Patartina kabinti tvoras/uždangas, kad jie neliestų žemės (taip išvengiama puvimo ir purvo apačioje)

Karklinių Vytelių Pakabinama Tvora/Uždanga

Aukštis 2 m ilgis 3 m Galimi aukščiai nuo 30 m iki 2 m. Ilgiai 3 ar 5 mertai. Tvoros/uždangos kabinamos ant tinklinių, vielinių tvorų, pavėsinių, terasų ar balkonų turėklų. Sukuria jaukią, privačią erdvę. Apsaugo nuo saulės, vėjo ar kaimynų žvilgsnių. Puiki dekoracija vazonams, šuliniams, stulpams ar kiemo statiniams. Taip pat namuose ar kavinėse norint sukurti egzotišką ar jaukią kaimišką aplinką, paslėpti interjero trūkumus. Kaina 7,50 eur už kvadratinį metrą. Galimi įšmatavimai pasirenkami žemiau ⬇ Tvora/uždanga surišta kas 10 cm (su apvyniojimo 0,4 mm cinkuota viela ir kreipiamąja 0,8 mm cinkuota viela). Kiekviename uždangos gale yra palikta kelių centimetrų ilgio vielos. Dėl to galite sujungti bet kokį tvorų /uždangų skaičių be jokių matomų sujungimo žymių. Kiekviena karklo vytelė yra apsupta vielos atskirai, todėl tvoras/uždangas galima sutrumpinti, ar padalyti į kelias dalis. Tereikia perkirpti vielą norimame ilgyje, ir ištraukus kelias vyteles, ją vėl susukti. Tvoras/uždangas galima tvirtinti su viela, ar plastikiniais užtraukiamais diržėliais . Atsparios bet kokioms oro sąlygoms. Žiema nuimti nereikia. Tarnavimo laikas daugiau nei 10 metų. Po kelių metų gali pakisti spalva (nuo saulės gali išblukti, išdžiūti), ją galima atnaujinti padengiant tvoras uždangas medienai skirtą impregnuojančią priemonę. Patartina kabinti tvoras/uždangas, kad jie neliestų žemės (taip išvengiama puvimo ir purvo apačioje)