kaiptikman.lt

Rankų darbo pinti gaminiai. Tvoros, krepšiai, dekoracijos, baldai. El.parduotuvė: www.kaiptikman.lt

Kontaktai

+37060383101
info@kaiptikman.lt

Mano skelbimai

Sodo Pintinė

40x25 Lengvas ir labai talpus. Pintas krepšys turi plačią paskirtį ir gali būti naudojamas bet kokiu atveju. Tinka vaisių ir daržovių rinkimui bei sandėliavimui. Taip pat kitų daiktų laikymui. Originaliai atrodo įsodintos į pintinę gėlės. Nenužievintos vytelės ilgai tarnaus ir nepraras savo spalvos skirtingom oro sąlygom, jas galima statyti lauke.

Pakabinamas Krėslas

Labai patogus, jaukus fotelis supynės. Leidžia atsipalaiduoti ir atsilošti, gal net nusnūsti. Skoninga ir įdomi aplinkos detalė. Pilnai išlaiko suaugusio žmogus svorį. Puikiai tinka terasoje ar sode. Kartu su minkšta pagalvė komfortiškam sedėjimui. Sandėlyje turime pakabinamą krėslą su šviesiai pilka pagalve. Galima užsakyti skirtingas pagalnių spalvas (užsakymas vykdomas per 30 d.). Išoriniai Matmenys : aukštis 110cm, plotis 95cm, gylis 70cm. Virvės ilgis: 80/80 cm. Pagaminta iš natūralių, nužievintų karklo vytelių.

Karklinių Vytelių Pakabinama Tvora/Uždanga

Aukštis 2 m ilgis 3 m Galimi aukščiai nuo 30 m iki 2 m. Ilgiai 3 ar 5 mertai. Tvoros/uždangos kabinamos ant tinklinių, vielinių tvorų, pavėsinių, terasų ar balkonų turėklų. Sukuria jaukią, privačią erdvę. Apsaugo nuo saulės, vėjo ar kaimynų žvilgsnių. Puiki dekoracija vazonams, šuliniams, stulpams ar kiemo statiniams. Taip pat namuose ar kavinėse norint sukurti egzotišką ar jaukią kaimišką aplinką, paslėpti interjero trūkumus. Kaina 7,50 eur už kvadratinį metrą. Galimi įšmatavimai pasirenkami žemiau ⬇ Tvora/uždanga surišta kas 10 cm (su apvyniojimo 0,4 mm cinkuota viela ir kreipiamąja 0,8 mm cinkuota viela). Kiekviename uždangos gale yra palikta kelių centimetrų ilgio vielos. Dėl to galite sujungti bet kokį tvorų /uždangų skaičių be jokių matomų sujungimo žymių. Kiekviena karklo vytelė yra apsupta vielos atskirai, todėl tvoras/uždangas galima sutrumpinti, ar padalyti į kelias dalis. Tereikia perkirpti vielą norimame ilgyje, ir ištraukus kelias vyteles, ją vėl susukti. Tvoras/uždangas galima tvirtinti su viela, ar plastikiniais užtraukiamais diržėliais . Atsparios bet kokioms oro sąlygoms. Žiema nuimti nereikia. Tarnavimo laikas daugiau nei 10 metų. Po kelių metų gali pakisti spalva (nuo saulės gali išblukti, išdžiūti), ją galima atnaujinti padengiant tvoras uždangas medienai skirtą impregnuojančią priemonę. Patartina kabinti tvoras/uždangas, kad jie neliestų žemės (taip išvengiama puvimo ir purvo apačioje)

Karklinių Vytelių Pakabinama Tvorelė

Aukštis 30 cm, ilgis 3 metrai. Puikiai tinka aptverti gėlynus ar daržą. Išgelbėja juos nuo naminių gyvūnų letenų. Prideda tvarkos ir estetikos sodui ar daržui. Uždengia krūmų ar tųjų apatines šakas be lapų. Puiki dekoracija vazonams, šuliniams, stulpams ar kiemo statiniams. Tvora/uždanga surišta kas 10 cm (su apvyniojimo 0,4 mm cinkuota viela ir kreipiamąja 0,8 mm cinkuota viela). Kiekviename uždangos gale yra palikta kelių centimetrų ilgio vielos. Dėl to galite sujungti bet kokį tvorų /uždangų skaičių be jokių matomų sujungimo žymių. Kiekviena karklo vytelė yra apsupta vielos atskirai, todėl tvoras/uždangas galima sutrumpinti, ar padalyti į kelias dalis. Tereikia perkirpti vielą norimame ilgyje, ir ištraukus kelias vyteles, ją vėl susukti. Tvoras/uždangas galima tvirtinti su viela, ar plastikiniais užtraukiamais diržėliais . Atsparios bet kokioms oro sąlygoms. Žiema nuimti nereikia. Tarnavimo laikas daugiau nei 10 metų. Po kelių metų gali pakisti spalva (nuo saulės gali išblukti, išdžiūti), ją galima atnaujinti padengiant tvoras uždangas medienai skirtą impregnuojančią priemonę. Patartina kabinti tvoras/uždangas, kad jie neliestų žemės (taip išvengiama puvimo ir purvo apačioje)

Karklinių Vytelių Pinta Tvorelė

Rankų darbo pinta tvorelė puikiai tinka aptverti gėlynus ar daržą. Išgelbėja juos nuo naminių gyvūnų letenų. Prideda tvarkos ir estetikos sodui ar daržui. Uždengia krūmų ar tųjų apatines šakas be lapų. Tvorelės lengvai įsmeigiamos į žemę keliuose vietose, todėl jos stabilios. Galima sulenkti nedideliu spinduliu ir jos laikys formą. Tvorelės pintos iš nenužievintų karklinių vytelių, puikiai atlaiko oro išdaigas. Niekuo neapdorotos išliks patrauklios išvaizdos apie 4 metus. O jai papildomai juos impregnuoti ar padažyti, ypač pagaliukus kurie įsmeigiami į žemę, tai tarnavimo laikas bus iki 10 metų.

Dekoracija Lesyklėlė Šakelių Stogas

Lesyklėlė pripildyta lesalo padės paukšteliams žiema ir pradžiugins Jus. Pagyvinsite savo sodą, terasą ar balkoną. Galėsite stebėti ir klausytis paukščių čiulbėjimo iš arčiau. Lesykla turi kabliuką, patogu pakabinti. Matmenys IxPxA: 21x21x30 cm. Pagamintas iš medienos.

Gelių Stovas

Pinta stovas gėlių vazonams. Telpa keturi vazonai. Vazonų skersmuo 12 cm. Aukštis 92 cm. Pagamintas iš natūralių, nužievintų karklo vytelių.

Dekoracija Karklinių Vytelių Kamuolys

Skersmuo 30 cm. Puiki dekoracija sodui ir namams. Galima panaudoti kaip šviestuvą ar girlianda. Įpinti gėles ar numesti ant pievos. Pakabinti ant eglutės. Padėti kaip dekoracija ant stalo. Panaudojimo galimybes riboja tik fantazija. Galimi Matmenys: 10, 15,20, 25, 30, 35, 40,45, 50 cm Nupinta iš natūralių, nenužievintų karklo vytelių.

Sodo Pintinė Vazonas

Originaliai atrodo įsodintos į pintinę gėlės. Nenužievintos vytelės ilgai tarnaus ir nepraras savo spalvos skirtingom oro sąlygom, jas galima statyti lauke. Pamintas iš natūralių, nenužievintų karklo vytelių. Vazono aukštis nuo žemės 37 cm + rankena 37 cm, vazono skersmuo 50 cm, gylis 22 cm.