Magnolija 'BLACK BIRD'

Magnolija 'BLACK BIRD'

95,00€
Liko tik 1vnt.! Sodinukas ~ 1.6m aukščio.

Veislė su dideliais ir patraukliais žiedais. Tai neįprasta puošmena sode, nes tai vienas iš nedaugelio medžių su tokiais dideliais žiedais. Pumpuro kaušelio formos žiedai beveik juodi, išorėje tamsiai violetiniai/violetinės spalvos, viduje šviesiai kreminės spalvos, kas papildomai išryškina intensyvią išorės spalvą. Gausiai žydi gegužės pradžioje, dar neišsprogus lapams. Per 10 metų paauga apie 2metrus, o pilnai užaugęs medis gali siekti ir 6- 7m aukštį. Mėgsta saulėtas, apsaugotas vietas, o dirvožemis yra gaivus, drėgnas, gerai nusausintas, derlingas ir daug humuso, šiek tiek rūgštus. Žiemą šaknų sistema turi būti apsaugota dangteliu. Mulčiavimas naudingas ištisus metus. Dėl savo dekoratyvinės vertės puikiai tinka sodinti parkuose ir kiemo soduose.

☎️+37068518588☎️
💙Augalų aikštelė Kaune, Piliuonos g. 66a (Vaišvydava).
Į kitus miestus siunčiame per autobusų siuntas.
Būklė: Naujas
Aukštis: virš 150 cm
Vietovė: Visa Lietuva
Telefonas:
+370 *** ****
El.paštas:
****************

Panašūs skelbimai

Magnolia Susan iš Emedelynas.lt

MAGNOLIJA SUSAN Augalas 2L vazone, siuntimas nuo 2023m kovo/balandžio mėn https://emedelynas.lt/paieska?controller=search&s=Magnolija+susan Labai vertinga 3-4 m aukščio magnolijų veislė. Tai kompaktiškas krūmas, iš pradžių kūgiškas, bet vėliau įgauna apvalią formą. Gausiai žydi balandžio ir gegužės mėnesiais. Žiedai dideli (iki 15 cm pločio), taurelės formos, iš abiejų pusių vienodai violetiniai. Augalas pradeda žydėti jauname amžiuje ir dažnai kartoja žydėjimą vasarą (rugpjūtį). https://emedelynas.lt/251-magnolijos Sodinukai internetu iš skirtingų Lietuvos medelynu su pristatymu į namus - Emedelynas.lt

Sulanžo magnolija

☎️+37068518588☎️ 💚Piliuonos g. 66a, Kaunas. Į kitus miestus siunčiame per autobusų siuntas.💚 Auga iki 6m aukščio. Žievė glotni ir pilka. Lapai žali, kiaušinio formos, nežymiai apvalėjančiomis viršūnėmis ir smailiu pagrindu, 20 cm ilgio ir 14 cm pločio. Labai gražūs žiedų pumpurai – šilkiniai, sidabriniais plaukeliais. Žiedai ne mažiau puošnūs – dideli (20–25 cm), taurės formos, vienas kitą dengiančiais žiedlapiais, iš vidaus balti, iš išorės raudoni ir rožiniai, skleidžia malonų aromatą. Žydi labai gausiai prieš lapams išsprogstant balandžio – gegužės mėnesį. Krūmą rekomenduojama sodinti saulėtoje vietoje, užuovėjoje. Augalas mėgsta gyvybingą, šviežią, maistingą, ne per daug rūgščią žemę humuso pagrindu (pH – 5,0–6,0). Magnolijos negalima laikyti sausos, taigi sausros laikotarpiu būtinai laistykite ją. Dirvą aplink augalą apipilkite medžio žieve. Žemę laikas nuo laiko tręškite daugiakomponentėmis trąšomis, skirtomis rūgštingumą mėgstantiems augalams. Prieš žiemą apsaugokite magnoliją nuo šalčių – apipilkite šaknis žeme ir uždenkite pvz., agroaudiniu. Šio augalo šaknys auga negiliai, todėl nekaskite žemės aplink juos. Toleruoja silpnus genėjimus vidurvasarį po žydėjimo. Geras atsparumas šalčiui, tačiau žiedpumpuriai gali būti pažeisti vėlyvų pavasario šalnų.

Magnolija 'SUSAN'

☎️+37068518588☎️ 💚Piliuonos g. 66a, Kaunas. Į kitus miestus siunčiame per autobusų siuntas.💚 Viena populiariausių magnolijų! Kompaktiškas, nedidelis krūmas iki 3 metrų aukščio. Tai žvaigždinės magnolijos Rosea ir lelijažiedės Nigra hibridas. Pradeda žydėti balandžio mėnesį, dar prieš pasirodant lapams. Žydi šiek tiek vėliau nei kitos magnolijos, taip išvengdama pavasarinių šalnų. Žiedai kvepiantys, tamsiai purpurinės spalvos, žydi ilgai. Žydėjimas pasikartoja vasaros metu tik ne toks gausus. Didelis atsparumas šalčiui. Vengti sodinti vėjuotose vietose. Sodinukų aukštis ~1- 1,5m

Magnolija 'BLACK TULIP'

Magnolija 'Black Tulip' ☎️+37068518588☎️ 💙Augalų aikštelė Kaune, Piliuonos g. 66a (Vaišvydava). Į kitus miestus siunčiame per autobusų siuntas. Tai naujas brangakmenis tarpe magnolijų! Krūmas ar medis suapvalinta laja ir dideliais žiedais. Nuostabiai puošnus augalas, vienas iš nedaugelio medžių turintis tokius didelius žiedus. Šakos nusvirusios iki žemės, ūglių galuose žiedpumpuriai. Žiedai tulpės formos, tamsiai violetinės spalvos, niekada iki galo neprasiskleidžiantys. Gausiai žydi pavasarį, balandžio/gegužės mėnesiais, prieš išsivystant lapams. Žydi ilgai, apie 4-6 savaites pavasarį. Per 10 metų užauga iki maždaug 4 m aukščio. Mėgsta saulėtas, apsaugotas vietas. Dirvožemis purus, drėgnas, gerai drenuojamas, derlingas ir humusingas, šiek tiek rūgštus. Geras atsparumas šalčiui (-29 ° C). Žiemą šaknų sistemą rekomenduojama apsaugoti uždengiant. Privalumas yra mulčiavimas ištisus metus. Dėl savo dekoratyvinės išvaizdos puikiai tinka sodinti parkuose, namų soduose.

Skėtinė magnolija 'TRIPETALA'

Šiuo metu sodinukas siekia 2,5- 3m aukštį. Yra tik 2vnt.! Nedidelis medis plačia skėčio formos laja iki 10 metrų aukščio. Lapai žali, išskirtinio dydžio, užaugantys net iki 25- 50cm dydžio. Žiedai kreminio atspalvio 15- 25cm skersmens. Auginamas reprezentacinėse miestų skverų, sodybų vietose pavieniui ir nedidelėmis grupelėmis. Žydi gegužės vidury-birželio pradžioje. Šviesomėgis. ☎️+37068518588☎️ 💙Augalų aikštelė Kaune, Piliuonos g. 66a (Vaišvydava). Į kitus miestus siunčiame per autobusų siuntas.

Magnolija 'SUSAN' medelis

Viena populiariausių magnolijų! Kompaktiškas, nedidelis medelis iki 3 metrų aukščio. Tai žvaigždinės magnolijos Rosea ir lelijažiedės Nigra hibridas. Pradeda žydėti balandžio mėnesį, dar prieš pasirodant lapams. Žydi šiek tiek vėliau nei kitos magnolijos, taip išvengdama pavasarinių šalnų, žydėjimo laikas iki 6 savaičių. Žiedai kvepiantys, tamsiai purpurinės spalvos, žydi ilgai. Žydėjimas pasikartoja vasaros metu tik ne toks gausus. Didelis atsparumas šalčiui. Vengti sodinti vėjuotose vietose. ☎️+37068518588☎️ 💙Augalų aikštelė Kaune, Piliuonos g. 66a (Vaišvydava). Į kitus miestus siunčiame per autobusų siuntas.

Magnolija 'GENIE'

Liko tik 1vnt.! ~1.6m aukščio. Išskirtinė atmaina stambiais ir vienais tamsiausių žiedų. Medeliai pradeda žydėti labai jauni! Lėtai augantis kompaktiškas krūmas arba nedidelis medelis ovalo formos, iki 3- 4 m aukščio laja. Lapai tamsiai žali, kieti ir dekoratyvūs. Žiedai šiek tiek kvapnūs, tamsiai raudoni, tulpės formos, sudaryti iš 6- 12 žiedlapių siekia iki 15 cm skersmens. Žydi balandžio pabaigoje- gegužės pradžioje, esant pakankamam drėgmės lygiui galimas pasikartojantis žydėjimas rugpjūčio mėnesį. Mėgsta saulėtas ir nuo vėjų apsaugotas vietas, regionuose su karštomis vasaromis reikalauja pavėsio nuo popiečio kaitros. Palankiausia rūgšti, humusinga, nuolat tolygiai drėgna ir gerai sausinama dirva, vengti šlapių pozicijų. Nemėgsta persodinimų, reikalauja įkurdinimo nuolatinėje vietoje. Pakantus sausroms, tačiau augalas gali nuskursti, patariama mulčiuoti šaknis siekiant išvengti išdžiuvimo vasarą ir nušalimo žiemą. Žiedynai formuojami ant antramečių ūglių, galimas genėjimas vidurvasarį po žydėjimo. Vidutiniškai atsparus šalčiui (iki -29C), žiedpumpuriai gali būti pažeisti vėlyvų pavasario šalnų. Hibridas sukryžminus sulanžo ir lelijažiedę magnolijas M. soulangeana x M. lilliflora 'Nigra'. ☎️+37068518588☎️ 💙Augalų aikštelė Kaune, Piliuonos g. 66a (Vaišvydava). Į kitus miestus siunčiame per autobusų siuntas.

Magnolia stellata (žvaigždėtoji magnolija)

⌀ (vazono) - 32 cm. 𝘩 (su vazonu) - 230 cm. skiepyta įsigyti galima Elektrinės g. 6B, Vilnius