Sulanžo magnolija

Sulanžo magnolija

95,00€
☎️+37068518588☎️
💚Piliuonos g. 66a, Kaunas. Į kitus miestus siunčiame per autobusų siuntas.💚

Auga iki 6m aukščio.
Žievė glotni ir pilka.
Lapai žali, kiaušinio formos, nežymiai apvalėjančiomis viršūnėmis ir smailiu pagrindu, 20 cm ilgio ir 14 cm pločio.
Labai gražūs žiedų pumpurai – šilkiniai, sidabriniais plaukeliais.
Žiedai ne mažiau puošnūs – dideli (20–25 cm), taurės formos, vienas kitą dengiančiais žiedlapiais, iš vidaus balti, iš išorės raudoni ir rožiniai, skleidžia malonų aromatą.
Žydi labai gausiai prieš lapams išsprogstant balandžio – gegužės mėnesį.
Krūmą rekomenduojama sodinti saulėtoje vietoje, užuovėjoje. Augalas mėgsta gyvybingą, šviežią, maistingą, ne per daug rūgščią žemę humuso pagrindu (pH – 5,0–6,0).
Magnolijos negalima laikyti sausos, taigi sausros laikotarpiu būtinai laistykite ją.
Dirvą aplink augalą apipilkite medžio žieve. Žemę laikas nuo laiko tręškite daugiakomponentėmis trąšomis, skirtomis rūgštingumą mėgstantiems augalams.
Prieš žiemą apsaugokite magnoliją nuo šalčių – apipilkite šaknis žeme ir uždenkite pvz., agroaudiniu.
Šio augalo šaknys auga negiliai, todėl nekaskite žemės aplink juos.
Toleruoja silpnus genėjimus vidurvasarį po žydėjimo.
Geras atsparumas šalčiui, tačiau žiedpumpuriai gali būti pažeisti vėlyvų pavasario šalnų.
Būklė: Naujas
Aukštis: Nuo 100 iki 150
Vietovė: Visa Lietuva
Telefonas:
+370 *** ****
El.paštas:
****************

Panašūs skelbimai

Magnolia kobus (Japoninė magnolija)

Sodinuko aukštis be vazono - 50 cm. Ovalios formos laja ilgainiui išplatėja ir virsta kiaušiniškos formos. Žydi tik kai augalui sukanka maždaug 12-15 metų. Žydėjimas būna gausus, baltos spalvos ir žvaigždės formos žiedynai. Žiedus pakeičia raudoni kiekiniai vaisiai, o pailgi, sodriai žalios spalvos lapai rudenėlį nusidažo geltonai.

Magnolia Suzan iš Emedelynas.lt

MAGNOLIJA SUSAN Augalas 2L vazone, siuntimas nuo 2023m kovo/balandžio mėn https://emedelynas.lt/paieska?controller=search&s=Magnolija+suzan Labai vertinga 3-4 m aukščio magnolijų veislė. Tai kompaktiškas krūmas, iš pradžių kūgiškas, bet vėliau įgauna apvalią formą. Gausiai žydi balandžio ir gegužės mėnesiais. Žiedai dideli (iki 15 cm pločio), taurelės formos, iš abiejų pusių vienodai violetiniai. Augalas pradeda žydėti jauname amžiuje ir dažnai kartoja žydėjimą vasarą (rugpjūtį). https://emedelynas.lt/paieska?controller=search&s=Magnolija+suzan Daugiau magnolijų pasirinkimo https://emedelynas.lt/

Magnolija 'SUSAN'

☎️+37068518588☎️ 💚Piliuonos g. 66a, Kaunas. Į kitus miestus siunčiame per autobusų siuntas.💚 Viena populiariausių magnolijų! Kompaktiškas, nedidelis krūmas iki 3 metrų aukščio. Tai žvaigždinės magnolijos Rosea ir lelijažiedės Nigra hibridas. Pradeda žydėti balandžio mėnesį, dar prieš pasirodant lapams. Žydi šiek tiek vėliau nei kitos magnolijos, taip išvengdama pavasarinių šalnų. Žiedai kvepiantys, tamsiai purpurinės spalvos, žydi ilgai. Žydėjimas pasikartoja vasaros metu tik ne toks gausus. Didelis atsparumas šalčiui. Vengti sodinti vėjuotose vietose. Sodinukų aukštis ~ 70-80cm