Dalia Petraitienė

Kontaktai

+37069845345
daliavalia.p@gmail.com

Mano skelbimai

Vazonas- vaza-dekoras

Rankų darbo dekoracija iš durpių ir balto cemento. Tinka naudojimui lauke ir viduj. Aukštis 22 cm

Lauko vazonas

Lipinti rankomis vazonai iš durpių ir gamtos medžiagų. Skirti auginti gėles kieme, tesarose ištisus metus. Draugiški augalų šaknims, sugeriantys drėgmę ir ją saugojantys. Įdėtas sietukas, yra drenažo skylė. Išmatavimai: aukštis 39, skersmuo 40 cm.

Lauko vazonas

Rankų darbo lėkštė- vazonas terasos gėlių kompozicijai. Labai tinka sukulentams. Pagaminta iš durpių ir žėručio, sugeria ir laiko drėgmę. Išmatavimai: aukštis 13 cm, skersmuo 35 cm.

Rutulys

Lauko rutuliai iš durpių ir žėručio. Gali būti vientisas arba su anga augalams. Aukštis 22 cm

Japoniškas žibintas

Japoniškas žibintas jukumi gata dažniausiai dedamas šalia gėlynų, takelių, vandens telkinių. Tai darnos ir ramybės kūrinys, kuriame telpa Žemė, vanduo, ugnis, vėjas ir dangus. Aukštis iki 50 cm.

Lauko vazonas

Vienetiniai rankų darbo vazonėliai. Draugiški augalams, praleidžia ir kaupia drėgmę, nes pagaminti iš durpių. Tinka terasose, lauko palangėms, balkonams. Išmatavimai: aukštis 13, plotis 18 cm.

Lauko vazonas

Rankų darbo vienetiniai vazonai terasoms, gėlynams, kiemui. Pagaminti iš durpių ir gamtos medžiagų. Draugiški augalams, kvėpuojantys, sugeriantys ir saugojantys drėgmę. Išmatavimai: aukštis 30, plotis 28 cm.