Lauko vazonas

Lauko vazonas

80,00€
Lipinti rankomis vazonai iš durpių ir gamtos medžiagų. Skirti auginti gėles kieme, tesarose ištisus metus.
Draugiški augalų šaknims, sugeriantys drėgmę ir ją saugojantys. Įdėtas sietukas, yra drenažo skylė.
Išmatavimai: aukštis 39, skersmuo 40 cm.
Būklė: Naujas
Vietovė: Alytus, Jurbarko r., Kaunas, Kauno r., Kazlų Rūda, Marijampolė
Telefonas:
+370 *** ****
El.paštas:
****************

Panašūs skelbimai

Sodo Pintinė Vazonas

Originaliai atrodo įsodintos į pintinę gėlės. Nenužievintos vytelės ilgai tarnaus ir nepraras savo spalvos skirtingom oro sąlygom, jas galima statyti lauke. Pamintas iš natūralių, nenužievintų karklo vytelių. Vazono aukštis nuo žemės 37 cm + rankena 37 cm, vazono skersmuo 50 cm, gylis 22 cm.

Corten plieno vazonas
RS
Rusty

Apvalus Cor-ten® vazonas – tai ne tik funkcionalus gaminys, bet ir stilingas akcentas Jūsų apželdinimo sprendimams. Jie gali būti dideli ir maži, todėl lengva priderinti prie komercinių pastatų ar papuošti jaukų individualaus namo sodelį. Visi vazonai turi privirintą viršutinėje dalyje kantelį, kas suteikia vazonui estetikos ir tvirtumo (taip pat puikiai paslepia vidaus šiltinimo priemones, jei tai naudojama). Vazonų apačioje yra suformuotas ir privirintas kvadratinis metalinis padelis, kuris pakelia patį vazoną nuo žemės apie 3 cm – tai suteikia vazonui tūrio, taip pat palengvina perteklinio vandens išbėgimą. Nuotraukoje pateikto vazono matmenys: Ø700x500mm. Jei neradote reikiamų matmenų vazono – susisiekite dėl individualaus užsakymo gamybos. Plačiau apie ilgaamžio Cor-Ten plieno savybes skaitykite pagrindiniame puslapyje (https://rusty.lt/corten-plienas/).

Lauko vazonas

Rankų darbo vienetiniai vazonai terasoms, gėlynams, kiemui. Pagaminti iš durpių ir gamtos medžiagų. Draugiški augalams, kvėpuojantys, sugeriantys ir saugojantys drėgmę. Išmatavimai: aukštis 30, plotis 28 cm.

Lauko vazonas

Vienetiniai rankų darbo vazonėliai. Draugiški augalams, praleidžia ir kaupia drėgmę, nes pagaminti iš durpių. Tinka terasose, lauko palangėms, balkonams. Išmatavimai: aukštis 13, plotis 18 cm.

Lauko vazonas

Rankų darbo lėkštė- vazonas terasos gėlių kompozicijai. Labai tinka sukulentams. Pagaminta iš durpių ir žėručio, sugeria ir laiko drėgmę. Išmatavimai: aukštis 13 cm, skersmuo 35 cm.

Vazonas- vaza-dekoras

Rankų darbo dekoracija iš durpių ir balto cemento. Tinka naudojimui lauke ir viduj. Aukštis 22 cm

Corten penkiakampis vazonas
CG
Corten

Išskirtinio dizaino, Corten plieno, penkiakampis vazonas. Vazonai gaminami iš 2 mm storio Corten plieno, kuris suteikia vazonui tvirtumo. Nuotraukoje pavaizduoto penkiakampio vazono matmenys: Aukštis - 68cm, Plotis - 45cm (plačiausioje vietoje). Vazonai gaminami pagal išankstinį užsakymą ir Jūsų norus. Susisiekite su mumis: rasa@prolain.lt

Corten vazonai
CG
Corten

Corten plieno vazonai - tai išraiškinga Jūsų lauko erdvių dalis. Puikiai tinka įvairiems augalams sodinti ir nereikalauja papildomos priežiūros. Vazonai gaminami iš 2 mm storio Corten plieno, kuris suteikia vazonui tvirtumo, o užlenkimas viršuje sudaro patrauklią išvaizdą. Nuotraukoje pavaizduotų vazonų matmenys 40x40x38 (cm) Vazonai gaminami pagal išankstinį užsakymą ir Jūsų norus. Susisiekite su mumis: rasa@prolain.lt