Dekoratyvinis akmens imitacijos dangtis L-02, Gartendek.lt

Dekoratyvinis akmens imitacijos dangtis L-02, Gartendek.lt

299,00€
Kurkite nepakartojamą išorinę erdvę su dekoratyviniais akmens imitacijos dangčiais L-02 iš www.gartendek.lt! Mūsų L-02 dangčiai yra išskirtinis sprendimas norint suteikti jūsų terasai, kiemui ar sodo takui išskirtinio grožio ir stiliaus akcentą.

Gartendek.lt siūlo aukščiausios kokybės dekoratyvinius dangčius, kurie atitiks net pačius išrankiausius klientų poreikius. Mūsų L-02 modelis yra subtilaus akmens imitacijos dizaino, suteikiantis jūsų aplinkai autentišką ir elegantišką įvaizdį.

Vienas iš pagrindinių mūsų dangčių privalumų yra jų ilgaamžiškumas ir patvarumas. Sukurti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, mūsų L-02 dangčiai atlaiko tiek intensyvų naudojimą, tiek ir įvairias oro sąlygas, garantuodami ilgalaikį naudojimą be jokių kompromisų.

Be to, mūsų dangčiai yra lengvai montuojami ir priežiūrai, taupydami jūsų laiką ir pastangas. Tai puikus sprendimas tiems, kurie vertina patogumą ir funkcionalumą kartu su stiliaus išraiška.

Nepraleiskite galimybės praturtinti savo išorinę erdvę su mūsų dekoratyviniais dangčiais L-02! Apsilankykite www.gartendek.lt ir atraskite platų mūsų asortimentą. Užsisakykite šiandien ir leiskite savo aplinkai prabilti elegancija ir kokybe!"

Dekoratyviniai dirbtiniai akmenys – tai dirbtinai sukurti gaminiai, kurie naudojami įvairiuose kraštovaizdžio, apželdinimo, landšafto dekorui ir alpinariumams.

Visą informaciją apie dekoratyvinius dirbtinius akmenys rasite mūsų svetainėje: www.gartendek.lt
Dydis 108.00cm x 86.00cm x 42.00 cm. Svoris 18 kg. Padengiamo paviršiaus plotas Ø 75 cm.
Būklė: Naujas
Vietovė: Visa Lietuva
Telefonas:
+370 *** ****
El.paštas:
****************

Panašūs skelbimai

Sodo dekoracijos
EB
Edita

Naujos dizainerio darbo dekoracijos. Labai stilingos. Dydis maždaug du sprindžiai.

Dekoracija Karklinių Vytelių Kamuolys

Skersmuo 30 cm. Puiki dekoracija sodui ir namams. Galima panaudoti kaip šviestuvą ar girlianda. Įpinti gėles ar numesti ant pievos. Pakabinti ant eglutės. Padėti kaip dekoracija ant stalo. Panaudojimo galimybes riboja tik fantazija. Galimi Matmenys: 10, 15,20, 25, 30, 35, 40,45, 50 cm Nupinta iš natūralių, nenužievintų karklo vytelių.

Dekoracija Lesyklėlė Šakelių Stogas

Lesyklėlė pripildyta lesalo padės paukšteliams žiema ir pradžiugins Jus. Pagyvinsite savo sodą, terasą ar balkoną. Galėsite stebėti ir klausytis paukščių čiulbėjimo iš arčiau. Lesykla turi kabliuką, patogu pakabinti. Matmenys IxPxA: 21x21x30 cm. Pagamintas iš medienos.

Gėlių vazos laikiklis

Kabokšlis augalams, puikiai tiks kambaryje ir sode :)

Gėlių vazos laikiklis

Kabokšlis augalams, tinka sode ir kambaryje :)

Gėlių vazos laikiklis

Kabokšlis augalams, puikiai tiks kambaryje ir sode :)

Gėlių vazos laikiklis

Kabokšlis augalams, puikiai tiks kambaryje ir sode :)

Gėlių vazos laikiklis

Kabokšlis augalams. Puikiai tinka sode ir kambaryje :)