Lauko vazonas Green Spa - gėlinė terasai su savaiminio drėkinimo/laistymo sistema, 95x39x43cm

Lauko vazonas Green Spa - gėlinė terasai su savaiminio drėkinimo/laistymo sistema, 95x39x43cm

155,00€
Perkant daugiau - pigiau:
Perkant 2 vnt ir daugiau sutaupote 27 Eur nuo vieno vazono - kaina 128 Eur
Perkant 4 vnt ir daugiau sutaupote 45 Eur nuo vieno vazono - kaina 110 Eur
Lauko terasos vazonuose galima auginti tiek vienmečius, tiek daugiamečius augalus. Norint suformuoti natūralią sienelę, galima susodinti aukštus uolinius kadagius. Jeigu norima žydinčių, puošnių augalų, tuomet galima sodinti pelargonijas – jos žydi baltais ir rožiniais žiedais.

Plektratai, čiobreliai, šalavijai auginami, kai norima daugiau žalumos, kurios suteiktų terasai švelnių spalvų ir natūralumo.Pailgi terasos vazonai Green Spa apsodinti aukštesniais augalais gali būti panaudojami kaip sienelės, kurios jus apsaugos nuo pašalinių akių, suteiks privatumo.

GreenSpa terasos vazonas - moderni ir novatoriška lauko gėlinė su drėkinimo sistema ir izoliacija. Vazone naudojama sistema drėkina augalą, o viduje naudojama izoliacinė medžiaga apsaugo šaknis nuo žemos temperatūros.

Matmenys:
Ilgis: 95cm
Plotis: 39cm
Aukštis: 43cm
Viduje pagamintas iš cinkuoto plieno, išorėje apdailintas technoratanu. Be to, vazone yra vidinė izoliacija, pagaminta iš 2 cm storio XPS polistireno ir išklota juoda, stora folija.

Lauko terasos vazonus Green Spa galima rinktis ne tik įvairių skirtingų dydžių, bet ir iš plačios spalvų paletės. Green Spa vazonai gaminami net 11 skirtingų spalvų.
Vazono apačioje yra vandens bakas, padengtas styroduru su juostelėmis, leidžiančiomis paskirstyti vandenį augalui. Puode yra vandens įleidimo anga ir vandens lygio indikatorius bakelyje. Puodo dugne uždėti diržai, įmirkyti rezervuaro vandenyje, veda vandenį į augalo dirvą ir šaknis, palaipsniui jį drėkindami. Vandens lygio indikatorius signalizuoja, kada baką reikia užpildyti.

Šis vazonas yra atsparus oro sąlygoms - šalčiui, sniegui, drėgmei, UV spinduliams.
Būklė: Naujas
Vietovė: Visa Lietuva